İçeriğe geç
Yalıköy Kurye

Yalıköy Kurye

Yalıköy kurye hizmetlerimizle mahallemiz içindeki adresler arasında ya da mahallemizle İstanbul’un herhangi bir mahallesi arasında taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz. Modern çağın gereklerine uygun biçimde hızlı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı çözümler geliştiriyoruz.

Yalıköy kurye son derece esnektir. Paketlerinizin ne zaman teslim alınacağını ne zaman teslim edileceğini seçebilirsiniz. Farklı kurye modelleriyle taşıma yaptırabilirsiniz. Uzman ekibimizle her talebi karşılıyoruz.

Hızlı ve güvenli biçimde evrak, paket, fatura, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, diş malzemeleri, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, çiçek, ruhsat, plaka, eşya, davetiye, dergi, basın, hediye, laboratuvar test ürünleri, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, ilaç, anahtar, laptop tarzı ürünlerinizi de alıcısına ulaştırıyoruz.

Kurye ihtiyacı her zaman farklı olabilmektedir. Bu nedenle çeşitli kurye modellerini tercihinize açıyor, ihtiyaca özel cevap veriyoruz. Standart kuryemizle mesai saatleri içinde taşımacılık yaparken İstanbul’un en uzak noktalarına 210-240 dakikada teslimat yapıyoruz.

Daha acil motorlu kurye ihtiyaçlarınız için ekspres kurye ile öne çıkıyor, bu seçeneğimizde kurye teslimat sürelerimizi 90-120 dakika arasında tutuyoruz. Çok daha acil bir motorlu kurye istiyorsanız da Vip kurye ya da hızlı kurye modelimizle 45-60 dakika içinde teslimat garantisi veriyoruz. Farklı motorlu kuryelerle 7 gün, 24 saat yardım alabilmenizi sağlıyoruz.

Yalıköy Kurye Hizmeti

Yalıköygenelinde firmamızın sağlamış olduğu avantajlardan birisi uygun fiyatlarıdır. Her zaman müşteri odaklı fiyat politikası ile öne çıkıyoruz. Her talebin detaylarına göre fiyatlandırmalarımızı ayrı ayrı yapıyoruz.

Yalıköy kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paketinizin özelliklerine ve kullanılacak kurye türüne göre belirliyoruz. Bu nedenle iletişime geçtiğinizde arkadaşlarımız paketlerinizin özelliklerini, ne zaman alınıp teslim edilmesini istediğinizi, nereden nereye götürüleceğini talep edeceklerdir.

Net motorlu kurye fiyatı almak, randevu oluşturma, kurye çağırmak ya da merak ettiğiniz diğer sorularınız için iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir, WhatsApp numaramızdan yazabilir, hizmet ofisimizi ziyaret edebilir veya web sitemizi kullanabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp