İçeriğe geç
Tepebaşı Kurye

Tepebaşı Kurye

Günümüzde hizmet sektörleri içerisinde en fazla faaliyet gösterenlerden birisi kurye hizmetleridir. Tüm gönder için en uygun araçlar ile istediğiniz adreslere kuryeler aracılığı ile paketlerinizin teslimatlarını yapabilirsiniz. Bizler firma olarak müşterilerimizin tüm gönderilerine uygun kurye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hem en uygun fiyatları hem de en kaliteli hizmetleri yaparak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaya devam ediyoruz. Tepebaşı kurye olarak başarılı firmalar içerisinde yerimizi koruyor ve kendimizi geliştirmek için sürekli olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerde eğer dilerseniz 7/24 bizler ile iletişime geçerek %100 müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

En hızlı kurye hizmetlerinden birisidir moto kuryeler. Motosikletli araçlar ile taşınabilecek boyuttaki her türlü paketlerinizi belirtmiş olduğunuz adreslere ulaştırarak teslimatlarını yapıyoruz. Hızlı ve gün içinde kısa sürede adreslerinize ulaşarak teslim ediyoruz. Sizlerin bilgisi dahilinde hareket etmiyor ve teslimatlarınızı en iyi şekilde adreslerinize ulaştırıyoruz. Tepebaşı kurye olarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. En hızlı teslimatları gerçekleştirerek sizlerde devamlı müşterilerimiz içerisinde yer alabilirsiniz.

Tepebaşı Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmetleri özelliklede internet alışverişlerinin artması ile sıklıkla tercih edilebilmektedir. Motosikletli araçlar ile küçük boyutlu paketlerinizi istediğiniz adreslere ulaştırıyoruz. Fakat bazı yasaklı gönderilerinizin taşınmasını ve teslimatlarını yapmıyoruz. Uyuşturucu, alkol, sigara, yanıcı ve patlayıcı maddeler, değerli madenler, nakit para, silah, çek, senet gibi gönderilerinizin taşınmasını yapmıyoruz. Bunlar dışındaki her türlü yasal içerikli gönderileriniz istediğiniz adreslere taşıyarak teslimatlarını yapıyoruz. Tepebaşı kurye olarak sunduğumuz hizmetlerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Bizlere günün her saati ve haftanın her günü ulaşabilir, sizlerde %100 müşteri memnuniyeti kazanabilirsiniz.

Firma olarak müşterilerimizin gönderilerini en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Sizlerin emanetlerinin zarar görmesine, kırılmasına, ezilmesine, kaybolmasına izin vermeyecek güvenlikli önlemleri alıyoruz. Kaliteyi elden bırakmayacak hizmetler sunarak müşteri memnuniyetlerini öncelik veriyoruz. Uygun fiyatlar ile kurye hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirerek belirtmiş olduğunuz adreslere ulaştırarak teslimatlarını yapıyoruz. Sizlerde eğer kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizlere ulaşabilir ve geniş müşteri kitlemiz içerisinde yer alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp