İçeriğe geç
Tozkoparan Kurye

Tozkoparan Kurye

Tozkoparan kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın hepsi çok güvenilir, hızlı, saygılı, güler yüzlü, mesleklerini seven, motor kullanımına sevgi duyan, ürünler hakkında bilgili olan elemanlardır. Bu elemanlarımızı işe alırken tüm bu özellikleri ölçebilmek adına birçok sınav aşamasından geçirmekteyiz. Geçirdiğimiz bu sınavlarda başarılı olan adayları işe almakta ve ilk bir aylarında sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sonucunda sizlere hizmet vermeye hazır hale gelen kurye elemanlarımız sundukları hizmeti en kaliteli ve profesyonel hale getirmek suretiyle siz müşterilerimizin memnuniyetlerini almamızı sağlamaktadır.

Tozkoparan kurye işletmesi olarak verdiğimiz hizmetin ödemesini yapacağınız aşamada sizlere birçok ödeme yöntemi sunmaktayız. Bu ödeme yöntemlerinin çeşitliliği sayesinde siz müşterilerimizin maddi olarak her durumuna uygun şekilde ödeme yöntemi bulunmakta ve siz müşterilerimizin rahatça ve gönüllerince alışveriş yapabilmeniz sağlanmaktadır. Günümüz ekonomi şartlarında bazen nakit paramız olabiliyor bazen de kredi kartlarını kullanabiliyoruz. Sizlerin de günlük maddi durumlarınıza göre seçebileceğiniz ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemini seçerek nakit olarak ödeme yapabilmekte veya sipariş verme aşamasında kredi kartlarınız ile ödeme yapabilmektesiniz. Bu ödeme yöntemleri aracılığı ile siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Tozkoparan Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz hizmetin teslimat aşamasında sizlere birçok yöntem sunmaktayız. Bu teslimat yöntemleri arasından günlük durumlarınıza göre en uygun olanını seçerek teslimatınızın o şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Müsait değilseniz veya evinizde değilseniz temassız teslimat yöntemi seçerek siparişinizin kapıya asılmasını isteyebilirsiniz. Veya evinizde uyuyan küçük çocuğunuz var ise eğer onları uyandırmamak adına zili çalmadan teslimat yöntemini seçerek çocuğunuzu uyandırmadan siparişlerinizi alabilirsiniz. Bu teslimat yöntemleri sayesinde siz müşterilerimizin her durumuna göre teslimat yapabilmekte ve sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Tozkoparan kurye işletmesi olarak sizlere güvenli bir hizmet vermekteyiz. Çalışan elemanlarımızın ürünlerinizi teker teker kontrol ederek yola çıkmaları. İşletme olarak kullandığımız motorların güvenli bir yapıya sahip olmaları sizlere verdiğimiz hizmetin güvenli olmasını sağlamaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp