İçeriğe geç
Nişantaşı Kurye

Nişantaşı Kurye

Nişantaşı kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllar boyunca hizmet vermekteyiz. Bu hizmetler sayesinde işletme olarak çok büyük profesyonelliğe ulaşmış bulunmaktayız. Ayrıca sunduğumuz her hizmet sonrası sizlerden aldığınız hizmeti puanlamanız ve yorum yapmanızı istemekteyiz. Bu puanlama ve yorumlar yardımı ile sunduğumuz hizmet ile ilgili eksiklikleri tespit ederek bu eksiklikleri gidermek için çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca yine bu yorumlar sayesinde müşterilerimizin bizden isteklerini tespit ederek sizlerin istediği şekilde hizmet sunmak için çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalar sayesinde siz müşterilerimizin istedikleri güvenilirlik, hız, kalite gibi özellikleri geliştirmekteyiz.

Nişantaşı kurye işletmesi olarak bünyemizde birçok ödeme yöntemi bulundurmaktayız. Müşterilerimizin günlük ödeme durumlarına göre her türlü ödeme yöntemi bulundurmakta ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmelerini sağlamaktayız. İster internetten sipariş verirken ödeme yapabilirsiniz, isterseniz de kapıda ödeme yöntemi seçerek kurye elemanlarımız aracılığı ile nakit olarak veya post cihazları yardımı ile kart ile ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri sayesinde anlık maddi durumlarınıza göre ödeme yöntemini seçerek istediğiniz şekilde alışveriş yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Nişantaşı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize çeşitli teslimat seçenekleri sunmaktayız. Bu teslimat seçenekleri arasından kendinize en uygun olanı seçerek o şekilde ürünlerinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin evinizde uyuyan küçük çocuğunuz var ise “zili çalmadan teslimat” yöntemini seçmeniz durumunda kurye elemanlarımız zili çalmadan siparişlerinizi kapınıza asmakta ve hemen ardından sizleri arayarak veya mesaj atarak siparişin tamamlandığını haber vermektedir. Başka bir teslimat yöntemi olan “temassız teslimat” ise yine kurye elemanlarımız siparişleriniz kapıya asılmakta ve zil çalınmaktadır. Siz kapıyı açtığınız zaman siparişlerinizi görmektesiniz. Bu teslimat yöntemi özellikle corona virüs sonrasında en çok tercih edilen teslimat türlerinden birisi olarak uygulanmaktadır.

Nişantaşı kurye işletmesi olarak kurye sektörüne olan ilgi ve artış sonrası fiyatların da aynı oranda arttığının farkındayız. Bu durumun müşterilerimizi günümüz ekonomik şartlarında zorladığının da farkındayız. İşletme olarak müşterilerimizin bu rahatsızlığı gidermek için çalışmalar, toplantılar ve hesaplamalar yapmak suretiyle sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp