İçeriğe geç
Sıraselviler Kurye

Sıraselviler Kurye

Sıraselviler Kurye olarak İstanbul’un her ilçesine, semtine gönderilerinizi süratle taşıyoruz. Ekibimiz profesyonel bir anlayışla kendi alanında en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaktadır. Gönderilerinizi istediğiniz saatte gönderebilir, en acil durumlarda dahi bize ulaşabilir, gece gönderim yapabilirsiniz.

Ekibimiz günün her saati mesai saatleri içinde, mesai saatleri dışında ve gece boyu hizmet vermeye devam etmektedir. O sebeple acil durumlarda, en hızlı şekilde teslim edilmesi gereken gönderileriniz olduğunda bir telefon mesafesindeyiz.

Sıraselviler kurye olarak ister semt sakinlerine ister işletmelere ve kurumlara olsun her gönderiyi özenle taşıyoruz. Her gönderi bizim sorumluluğumuzda ve kaybolmadan, herhangi bir hasara uğramadan alıcının adresine teslim edilmek üzere kuryelerimize emanettir. Evraklardan hediye paketlerine, teknolojik aletlerden numunelere pek çok farklı ürünü taşımaktayız. Ürünlerdeki tek sınırımız yasal olarak herhangi bir sakınca oluşturmayan malzemeleri taşıyor oluşumuzdur.

Güvenlik bizim için en önemli konulardan biridir. Bu sebeple gerek kuryelerimizin özenli taşımacılığı gerekse sahip olduğumuz araçların donanımı çok önemlidir.

Sıraselviler Kurye Hizmeti

Sıraselviler kurye hizmeti veren kuryelerimiz gönderilerini adresinizden almaya gelir. Alıcının adresine giden en hızlı yolu belirler ve tekrar yola çıkar. Alıcının adresine ulaştığında ise verilen isme paketi teslim eder. Daha sonra gönderinizin yerine ulaştığını bildiren bir mesaj alırsınız. Zaten size verilen teslimatla ilgili numara, aktif olarak paketinizin nerede olduğunu takip edebilmeniz içindir.

Kurye sistemimiz planlı ve programlıdır. Bu sebeple bütün ekibimiz birbirine destek vererek en iyi hizmeti ortaya çıkarmak için çalışır. Teknik elemanlarımız araçların bakımını düzenli olarak yapar. Kuryelerimiz sürüş teknikleri en iyiler arasından seçilir. Müşteri hizmetlerimiz iletişim yeteneği yüksek, çözüm odaklı kişilerden oluşur. Bütün ekip kendi alanıyla ilgili en iyi hizmet için çalışır.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sıralarda yer alır. Bu da hizmet prensiplerimizi belirlemede bize bir perspektif çizer. Hizmet verdiğimiz her alanda en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ekonomik değerler konusunda da müşteri odaklı düşünüp hareket ediyoruz. En uygun fiyatı talep ederek hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp