İçeriğe geç
Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye hizmetimiz ile adresten adrese hizmet sunuyoruz. Yasal prosedüre uygun olan her türlü paketi taşıyoruz. Evrakları, dosyaları, hediye paketlerini en hızlı ve güvenli şekilde istediğiniz adrese teslim ediyoruz. İlçemizden bütün İstanbul’a en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Gece gündüz demeden günün her saati kurye hizmeti veriyoruz. En acil kuryelerinizi en hızlı şekilde verdiğiniz adrese teslim ediyoruz. Zamandan tasarruf sağladığı için kurye hizmetimiz hem bireysel hem de kurumsal olarak pek çok farklı sektör tarafından kullanılıyor.

Gaziosmanpaşa kurye hizmetimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre farklı seçenekler sunmaktadır. Hızları farklı olan bu seçenekler, gönderilerin en acil, en hızlı ve normal şekilde iletilmesini sağlar. Gün içinde her saatte kuryelerimiz çalışmaktadır. Bu sebeple de yoğun tempoya dayanıklı, iletişimi kuvvetli, trafik sıkışıklığında öfke kontrolü yüksek kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda seçtiğiniz saat ve hıza göre kuryelerimiz adresinize gelir. Paketinizi alır. Hasara uğramadan, kırılmadan, üçüncü bir başka kişi görmeden doğrudan alıcının adresine teslim eder.

Gaziosmanpaşa Kurye Hizmeti

Hızlı ve güvenli bir teslimat için Gaziosmanpaşa kurye hizmetimizden 7/24 istifade edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir teslimatın iki önemli ayağı vardır. Bunlardan biri kuryelerin motora hâkimiyetidir. Diğeri ise donanımlı, işlevsel bir motosiklete sahip olmaktan geçer. Biz de firma olarak araç filomuzu en iyi şekilde ayarlıyoruz. Hem kuryelerimizin sıkışık trafikte konforunu sağlayacak şekilde hem de gönderilerinizin güvenliğini temin edecek biçimde motosikletlerimizi en iyilerinden seçiyoruz. Fren sistemi, kalkışındaki hız gibi faktörlere dikkat ediyoruz. Özenle gerçekleştirdiğimiz taşımacılık faaliyetinin hakkını vermeye çalışıyoruz.

Kurye fiyatlarını etkileyen unsurlar vardır. Paketi teslim aldığımız adres ile teslim edeceğimiz adres arasındaki mesafe önemlidir. Bu mesafe baz alınarak hesaplama yapılır. Bu mesafe uzadığında fiyatta da farklılık görülür. Fiyat artar.

Diğer etkileyen faktörler ise kurye hizmetini aldığınız zaman dilimidir. Hangi hızı seçtiğiniz de önemlidir. Bunlara göre fiyatlarda farklılık oluşur. Müşterilerimizin tercihleri fiyatı değiştirmektedir. Yine de en ekonomik şekilde hesaplamalar yapılmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp