İçeriğe geç
Nuruosmaniye Kurye

Nuruosmaniye Kurye

Nuruosmaniye kurye işletmesi olarak son yıllarda özellikle virüs felaketinden sonra kurye sektörüne olan ilgi ve talebin arttığını ve bu talep artışı ile doğru orantılı fiyatlarında arttığını biliyoruz. Günümüz ekonomik durumlarını göz önüne aldığımız zaman bu fiyat artışının müşterilerimizin hoşuna gitmediğinin farkındayız. İşletme olarak kendi bünyemizde yaptığımız araştırmalar, çalışmalar ve muhasebe elemanlarımız ile yaptığımız hesaplamalar sonucunda siz müşterilerimize en uygun fiyatları çıkartmak suretiyle bir nebze de olsa maddi yükünüzü azaltmayı amaçlamaktayız. İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz bu özellik sayesinde sizlerin takdirini ve memnuniyetlerini kazanmakta ve en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktayız.

Nuruosmaniye kurye olarak sizlere her zaman hızlı bir hizmet vermekte ve sizleri asla mağdur etmemekteyiz. Sizlerin vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak sistemlerimiz yardımıyla ekranlarımıza düşmekte ve anlık olarak haberimiz olmaktadır. Hazırlanan siparişlerinizi kurye elemanlarımız teslim almakta ve yola çıkmadan önce navigasyon sistemleri ve çevresel bilgileri sayesinde en doğru ve en hızlı yolu belirleyerek yola çıkmaktadırlar. Elemanlarımızın motor kullanımı konusundaki yetenekleri sayesinde en hızlı şekilde adreslerinize ulaşarak siparişlerinizin teslimatlarını gerçekleştirmektedirler. Sunduğumuz hizmetin hızlı olması ile siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Nuruosmaniye Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz teslimat seçeneklerinden bir tanesi de “zili çalmadan teslimat” seçeneğidir. İnternet üzerinden sipariş verirken bu seçeneği seçmeniz halinde siparişleriniz adresinize geldiğinde zil çalınmadan siparişleriniz kapınıza asılmak suretiyle teslimat yapılmakta ve hemen arkasından mesaj yolu veya arama yolu ile sizlere haber verilmektedir. Bu teslimat sayesinde evinizde uyuyan biri varsa rahatsız edilmeden, uyandırılmadan teslimat gerçekleştirilmektedir.

Nuruosmaniye kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize piyasa fiyatlarının altında hizmet vermek için geniş çaplı araştırmalar ve hesaplamalar yapmakta ve bu araştırma ve hesaplamalar sayesinde en uygun fiyatları sunmaktayız. Bu fiyatlar sayesinde sizlerin maddi olarak daha rahat etmeniz amaçlanmaktadır. Bu uygun fiyat özelliğimiz sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanmak amaçlanmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp