İçeriğe geç

Hakkımızda

Çağımızın en büyük ihtiyaçlarından birisine çözüm üretiyoruz. Uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, her zaman siz değerli müşterilerimizi dünya standartlarında kurye çözümleriyle buluşturuyoruz.

Uygulamalarımız İstanbul gibi metropollerde hızlı, güvenli, kaliteli ve ekonomik taşıma yöntemleridir. Büyük şehirlerin kalabalıklığı, büyüklüğü, yoğun trafiği, sürekli kapalı olan yolları gibi pek çok etken geleneksel taşıma yöntemlerinden farklı, daha modern taşıma yöntemlerine gereksinim doğurmuştur.

Bizler de İstanbul motorlu kurye uygulamalarımızla şehrimiz genelinde seri taşımacılık yapıyor, en acil ihtiyaçları karşılıyoruz.

Yola çıktığımız ilk günden bu yana sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Dinamik ekibimiz ve vizyonumuzla şehrimizde kurye ihtiyacı olabilecek her yerde yanı başınızda oluyoruz. Otogar kurye ile bütün otogarlar ile adresleriniz arasında taşımacılık yapıyor, istediğiniz paketleri belirteceğiniz otobüslere teslim ediyor ya da teslim alıp tarafınıza ulaştırabiliyoruz.

Kargo hizmetimizle ülkemizdeki havalimanı olan bütün şehirlere göndereceğiniz paketleriniz için profesyonel hizmet veriyor, paketlerinizi tarifeli uçaklara teslim edebiliyor ya da uçaktan alıp istediğiniz adreslere teslimatını yapabiliyoruz.

Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini yüzde 100 seviyesinde tutmak ve bunun için azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Moto kuryelerimiz yasal her türlü gönderiyi taşıyabilmekle birlikte özellikle yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, numune taşımamız çok daha fazla istenmektedir.

Kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, ehliyet, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünler en ok taşıdıklarımızdan olmaktadır.

Her ihtiyaca uygun çözümlerimiz normal kurye, acil kurye, hızlı kurye, arabalı kurye gibi alternatifler halinde, 7 gün 24 saat aralıksız sürmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp