İçeriğe geç
İstinye Kurye

İstinye Kurye

İstinye Kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet her zaman kalitelidir. Kurye hizmeti sunarken hizmetin hızlı bir şekilde sunulması gerekmektedir. Biz işletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinin hızlı olabilmesi için çok büyük önem ve titizlik sergilemekteyiz. Kurye hizmetinde kullanılacak olan araçların alımında, bu araçları kullanacak olan kuryelerimizin işe alımında çok büyük titizlik göstermek suretiyle sunduğumuz hizmetin hızlı olmasını sağlamaktayız. Kuryelerimizin şoförlük kabiliyetlerini ölçmek amacıyla birçok sınava almak kaydıyla işe alımlarını gerçekleştirmek suretiyle hizmetimizin hızlı olmasını sağlamaktayız. Ayrıca kurye hizmetinde kullandığımız araçlarımızın periyodik bakımlarını zamanında yapmakta ve model olarak güncel olmalarını sağlamaktayız.

İstinye Kurye olarak siz müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Sizlerin verdiğiniz siparişlerin başlarına en ufak bir sıkıntı gelmeden sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Hizmet sırasında kullandığımız motorların taşıma alanlarının yumuşak süngerler ile kaplanması ve hava geçirmez bir alana sahip olması yiyeceklerinizin soğumasını engellemekte ve alınabilecek bir darbeye karşı dayanıklı hale gelmektedir.

İstinye Kurye Hizmeti

İstinye kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetin fiyatını olabildiğince en az seviyede tutmakta ve siz müşterilerimizi maddi olarak rahatlatmayı hedeflemekteyiz. Günümüz şartlarında kurye hizmetine çok fazla yöneliş olmaktadır. Devamlı ve sürekli kullanılan bir hizmet olduğu için genellikle fiyat bakımından fazla ücretler istenilmektedir. Biz işletme olarak müşterilerimizin memnuniyetini düşündüğümüz için fiyatlarımızı en aşağı seviyede tutmaktayız. Bu fiyatları belirlerken muhasebe elemanlarımız ile çok detaylı çalışmalar yapmak suretiyle bu uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. Sizler de uygun fiyatlı bir kurye hizmeti almak istiyorsanız mutlaka işletmemizden faydalanmalısınız.

İstinye kurye olarak siz müşterilerimize sunacağımız hizmetin hızlı olabilmesi için üstümüze düşen tüm görevleri yerine getirmekteyiz. Şoförlerimizin ve motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin en yüksek seviyede olması bizler için en büyük kriterlerden birisidir. Ayrıca periyodik bakımları zamanında yapılmış olan motorlarımız ile nakliye sırasında en ufak bir sorun yaşamadan zamanında hatta zamanından önce paketlerinizi sizlere teslim etmekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp