İçeriğe geç
Keresteciler Kurye

Keresteciler Kurye

Keresteciler kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız.  Özellikle Corona virüsü sonrası kurye sektörüne ilgi ve talep çok fazla artmıştır. Kendilerini korumak isteyen insanlar almaları gereken ihtiyaçlarını sipariş vererek kurye hizmeti sayesinde evlerine gelmelerini istemekte ve bu sayede kendilerini korumaktadırlar. Bunun yanı sıra müşterilerimize çok fazla kolaylık sağlan kurye hizmeti müşterilerimizi çok memnun etmektedirler. Müşterilerimiz için hem zaman kaybı olmamakta hem de beden güçlerini kullanmamaktadırlar. Alışveriş ile zaman kaybetmeyerek evlerinde başka işlerini hallederken kurye hizmeti sayesinde alışverişleri kapılarına kadar gelmektedir.

Keresteciler kurye işletmesi olarak yine Corona virüsünden sonra insanlarımızın sağlık konusunda çok hassaslaştığını gözlemlemekteyiz. Bu yüzden sipariş verirken sizlere sunduğumuz özellikler arasında temassız teslimat özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği işaretleyerek seçtiğiniz zaman kurye elemanlarımız tarafından zili hiç çalmadan kapıya asmak suretiyle teslimat sağlanmakta ve hemen ardından mesaj olarak sizlere siparişin teslim edildiği konusunda bilgi verilmektedir. Ayrıca bu zili çalmadan yapılan teslimat küçük çocuklarınız var ise onları uykularından uyandırılmadan kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlamakta ve sağlıklı bir teslimat olmasına sebebiyet vermektedir.

Keresteciler Kurye Hizmeti

İşletme olarak verdiğimiz hizmet sırasında siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmaktayız. İsterseniz sipariş verirken internet üzerinden kredi kartlarınız, bankomat katlarınız aracılığı ile ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme yöntemini seçerek ister nakit ister post cihazlarımız sayesinde kapıda kartlarınız ile ödeme yapabilme imkanlarını sağlamaktayız. Bu özellikler müşterilerimizin memnuniyetini son derece artırmaktadır. Çünkü kartlarında para bulunmayan müşterilerimiz nakit olarak ödemek isteyebiliyor üzerinde nakit olmayan müşterilerimiz kartlarından ödemek isteyebiliyorlar. Bu hizmet sayesinde her türlü ödeme yöntemi ile rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Keresteciler kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın her daim sizlere saygılı ve güler yüzlü yaklaşmasını sağlıyoruz. Siparişlerinizi adreslerinize teslimatını sağlayan kurye elemanlarımız işe alınırken sözlü mülakat yapılmak suretiyle diksiyonlarına ve saygılı olup olmadıklarına bakılarak işe alınmaktadırlar. Bu sayede siz müşterilerimize son derece saygılı ve güler yüzlü davranan elemanların işe alım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp