İçeriğe geç
Cibali Kurye

Cibali Kurye

Cibali kurye hizmetlerimiz ile Fatih ilçesinin haliç kıyısında yer alan tarihi mahallesiyle bütün bir İstanbul arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve tecrübesini her geçen gün daha ileriye taşıyor, en acil ihtiyaçlarınızda yardımcı olmayı başarıyoruz.

Kurye uygulamalarımızda kalite standartlarından kesinlikle taviz vermiyoruz. Bunun için sektörün en iyi ekipleriyle çalışıyor, her biri alanında deneyimli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü bir kadroyla görev alıyoruz. Gerek sahada gerekse çağrı merkezimizde çözüm odaklı bir kadroyla çalışarak daima geniş bir hizmet yelpazesiyle öne çıkıyoruz.

Cibali kurye hizmetlerimiz ile her zaman aynı gün içinde teslimat garantisi veriyoruz. Farklı kurye çeşitleriyle öne çıkarak ihtiyacınıza, bütçenize, paketinizin aciliyetine ve gönderi zamanına göre en uygun tercihi yapmanızı sağlıyoruz.

Çok acil olmayan, aynı gün içinde ulaştırılması kâfi olan paketlerinizi normal kuryemizle taşıyor, en geç 240 dakikada en uzak noktalar arasında teslimat garantisi sunuyoruz. Daha acil paketleriniz için ekspres kuryemizle taşımacılık yaparak en uzak noktalar arasındaki teslimat sürelerimizi 90 dakikaya kadar düşürüyoruz. Çok daha acil bir paketiniz varsa bunun için de 45 ila 60 dakika arasında Vip kuryemizle teslimat yapmayı başarıyoruz. Aynı zamanda 7 gün, 24 saat taşımacılık yaparak gece kurye ihtiyaçlarında da yanı başınızda bulunuyoruz.

Cibali Kurye Hizmeti

Cibali kurye hizmetlerimiz kapsamında yasal her türlü paketi taşıyabiliyoruz. En çok taşımamız istenenler evrak, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, fatura, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünler olmaktadır. Ayrıca basın, laptop, bilgisayar, tablet, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, mektup için de yoğun bir talep bulunmaktadır.

Verdiğimiz hizmet sayesinde gönderinizin özellikleri her ne olursa olsun hızlı ve güvenli teslimat ayrıcalığı tanıyoruz. Bizimle çalışmak için her zaman telefonun diğer ucundayız ve gerekli bütün desteği sunmaya hazırız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp