İçeriğe geç
Gültepe Kurye

Gültepe Kurye

Gültepe kurye hizmetlerimizle hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimize hizmet veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bölgemiz içindeki herhangi adresler arasında ya da bölgemizle bütün bir İstanbul arasında taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Hatta sadece İstanbul ile sınırlı kalmıyor, çevre il ve ilçelere de kurye desteği sağlıyoruz.

Yıllardır taşınmasında ve bulundurulmasında yasal engel bulunmayan her türlü paketinizi taşıyoruz ve en çok talep gören ürünler arasında fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune bulunmaktadır. Ayrıca kimlik, pasaport, bilgisayar, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünlerinizi de istenen adreslere ulaştırıyoruz.

Gültepe kurye alanında daima kendimizi geliştiriyor, her defasında daha yeni çözümler sunuyoruz. Farklı kurye modelleriyle ihtiyacınıza en uygununu seçmenizi sağlıyoruz. Başlıca kurye modellerimiz ise şunlardır:

  • Normal kurye: Standart kurye modelimizle mesai saatleri içinde, çok acil olmayan paketlerinizi en geç üç saatte istenen adreslere teslim edebiliyoruz.
  • Ekspres e kurye: Daha hızlı taşınması gereken paketleriniz için hızlı kurye modelimizi tercihe sunuyor, bununla teslimat sürelerimizi 90-120 dakikaya kadar indiriyoruz.
  • Vip kurye: Çok daha acil ihtiyaçlarınız için acil kuryemizle 45-60 dakikada teslimat yapıyoruz.

Gültepe Kurye Hizmeti

Gültepe kurye uygulamalarımız pek çok avantaja sahiptir. Bunlardan ilki hızdır ve firmamız bölgemizde alışılagelmişin dışında bir hızda taşımacılık yapmaktadır. En uzak noktalara dahi saatler içinde paketleriniz teslim edilmektedir.

Firmamız kalitesiyle de öne çıkmakta, her biri alanında deneyimli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, yenilikçi bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimiz tamamı modelli, bakımları aksatılmayan ve donanımlı araçlarla çalışmaktadırlar.

Bölgemizde firmamızın bir diğer ayrıcalığı fiyatlarıdır. Her zaman müşteri odaklı çalışıyor, bütçe dostu fiyatlarla öne çıkıyoruz. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin özelliklerine, taşınacağı mesafeye ve kurye çeşidine göre belirliyoruz. Cazip fiyat avantajları ve kaliteli kurye hizmeti için daima bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp