İçeriğe geç
Bostancı Kurye

Bostancı Kurye

Bostancı Kurye olarak İstanbul’un hangi semtinden olursanız olun her sokağa her caddeye hizmet götürüyoruz. Hem Anadolu hem de Avrupa Yakasından Bostancı’ya olan gönderilerinizi de getiriyoruz. İstanbul’un sıkışık trafiğinde vakit kaybetmek istemeyen ve acil gönderisi olan müşterilerimizin gönderilerini en hızlı ve güvenli şekilde alıyor ve istediklerini adrese teslim ediyoruz.

Müşterilerimize geniş bir hizmet ağı içinde seçenekler sunuyoruz. İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşayan ve gece dahi hayatın aktığı bir yerde 7/24 hizmet veriyoruz. Günün her saati çağrı merkezimizi arayıp acil ihtiyaçlarınızda gece kurye hizmetimizden istifade edebilirsiniz.

Bostancı kurye hizmetimiz hızlı ve esnektir. Motosiklet kullanan kuryelerimiz trafikte diğer araçlara göre daha hızlı hareket eder, dar sokaklara ve kestirme yollara daha kolay ulaşır. Bu sebeple de gerek hukuk büroları ve bankalar acil ulaştırılması gereken dosyalarda gerekse kimlik ve ruhsat gibi sadece alıcısına teslim edilmesi gereken kişiye özel belgelerde kurye hizmetimizi tercih ediyor. Biz de kurumsal veya kişiye özel olan gönderileri en güvenilir ve hızlı şekilde verilen adrese götürüyoruz.

Bostancı Kurye Hizmeti

Müşterilerimiz gönderilerini takip etmek isterlerse takip sistemimiz sayesinde paketin nerede olduğunu izleyebilirler. Zaten Bostancı kurye alıcıya teslim edilen her paketin teslim bildirim mesajını göndermektedir.

Firmamız güvenilir olmaya çok özen gösterir. Bu sebeple de teslim alınan paketin hiçbir hasara uğramadan, karışmadan teslim edilmesine dikkat eder. Bunun için de araçlarımızın bakımı düzenli olarak yapılır. Kuryelerimiz de alanında tecrübeli ve sürücü olarak kontrollü, dikkatli ve özenlidir.

Kurye hizmetimizin fiyatı birçok değişkene bağlıdır. Paketin boyutu ve ağırlığı, paketin alınacağı adres ve teslim edileceği adres arasındaki mesafe, teslimatın hangi saat diliminde yapıldığı önemlidir. Mesela çok acil durumlarda ve gece yapılan teslimatın fiyatı farklıdır. Genel olarak bu faktörlere bakılarak ortalama bir fiyat belirlenir. Kurye hizmeti kişiye özel bir uygulama olduğu için bedeli de yine kişiye özel olarak ihtiyacını ve talebini kapsayacak şekilde oluşturulur.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp