İçeriğe geç
Pangaltı Kurye

Pangaltı Kurye

Pangaltı kurye işletmesi olarak sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın tecrübesi, kullandığımızın motorların kalitesi ve sizlere sunduğumuz fiyatların uygun olması siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak için yaptığımız özelliklerden bazılarıdır. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde verdiğiniz siparişlerden anında haberdar olmakta ve sizlere hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Ayrıca işletme olarak kullandığımız motorların güvenilir şekilde dizayn edilmesi ve ürün taşıma haznelerinin dayanıklı halde olması ve bakımlarının devamlı yapılıyor olması sizlere sunulan hizmetin kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Bu özelliklere baktığınız zaman kurye sektöründe hizmet alabileceğiniz en kaliteli işletmenin bizler olduğunu kolaylık ile anlayacaksınız.

Pangaltı kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlara işe başlamadan önce tüm alanlarda eğitim verdiğimiz gibi ürün bilgileri hakkında da eğitim vermekteyiz. Sunulan hizmette ürün bilgisi çok önemli bir konumda yer almaktadır. Kurye elemanlarımızın sahip olduğu ürün bilgileri sayesinde sipariş verdiğiniz ürünleriniz büyük bir özel ve dikkat ile motorlara yerleştirilmektedir. Kırılacak ürünler sabitlenerek yerleştirilmekte ve hassas olan ürünleriniz en üst kısımlara yerleştirilerek koruma altına alınmak suretiyle adreslerinize teslimatı yapılmaktadır.

Pangaltı Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere en hızlı şeklide hizmet sunmakta ve zamandan büyük oranda tasarruf etmenizi sağlamaktayız. Kurye hizmetinin hızlı olması en önemli özellikler arasında yer almakta ve bu özellik olmaz ise olmazlar arasındadır. Bu özelliği yerine getirmek için işletme olarak birçok çalışma ve geliştirme yapmaktayız. Kullandığımız motorların manevra özelliklerinin yüksek olmasını sağlamakta, kurye elemanlarımız ileri motor kullanım teknik eğitimleri almasını sağlamakta ve teknoloji kullanımını artırmaktayız. Bu çalışmalar sayesinde sunduğumuz hizmet son derece hızlı hale gelmektedir.

Pangaltı kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler arasında acil hizmet seçeneğimizde mevcuttur. Acil hizmet için ayrı çalışan ekiplerimiz sayesinde sizlere anlık olarak hizmet vermekte ve yemek, market siparişleri, evrak, eşya gibi konularda acil hizmetler vererek siz müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp