İçeriğe geç
Koşuyolu Kurye

Koşuyolu Kurye

İstanbul, her iki yakada sürekli hareket halinde iş ve yaşam merkezlerine sahip bir şehir olma özelliği taşımaktadır. Türkiye’nin ticari başkentinde, her an her dakika iş hayatı devam etmekte, Koşuyolu semti her iki yakaya ulaşım kolaylığı sağlaması bakımından en yoğun iş merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Online kanallar aracılığıyla yapılan e-ticaretin gelişmesi, bu semtten tüm İstanbul’a paket gönderimi talebini arttırmış, firmamız tarafından sağlanan kurye hizmetleri, kısa zamanlarda paket gönderimi yapılmasını sağlamıştır.

Koşuyolu kurye ekibimizle müşteri memnuniyeti oluşturma odaklı bir çalışma yürütüyor, alıcısı ya da göndericisi olduğunuz tüm paketlerin güvenle ve tam zamanında teslim edilmesi için çalışıyoruz. İstanbul içi ya da şehirlerarası verdiğimiz kurye hizmetlerimiz sayesinde, gönderilerinizin güvenle alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

Farklı taleplerinizin size özel çözümlerle karşılanacağı, güvenli, kaliteli ve modern bir iş anlayışı sunuyor, yılın her günü, günün her saati, üst düzey kurye hizmetlerimizi kullanımınıza sunuyoruz.

Koşuyolu Kurye Hizmeti

Motorlu kurye hizmetleri, son on yıllarda hızlı bir gelişme göstererek, günlük hayatımızda, hayatımızı kolaylaştıran çözümler arasına girmiştir. Koşuyolu kurye bu gelişmeyi üst düzeye taşıyacak hizmetleri ile hem hızlı hem de tam zamanında teslimat sağlayarak işiniz ve özel hayatınız için kaliteli çözümler elde etmenizi sağlayacaktır.

Genç motosiklet filomuz, sektörde deneyimli, profesyonel motosiklet sürücüsü olan kuryelerimiz ve 7/24 size için çalışan müşteri destek hattımız sayesinde, tüm gönderileriniz güvenle karşı tarafa ulaştırılır, her zaman tam zamanında teslimat sağlanır.

Koşuyolu kurye hizmetlerimizin, her anlamda müşterilerimizi memnun etmesine özen gösteriyor, hızlı, güvenilir, kaliteli ve ekonomik kurye hizmetleri vermek için çalışıyoruz.

Kişiye özel çözümlerimiz için kişiye özel fiyatlandırma yapıyor, almadığınız bir hizmet için ücret ödemeden, en uygun çözümleri elde etmenizi sağlıyoruz.

Hangi kurye hizmetimizden yararlanacağınıza bağlı olarak bir temel paket ücreti sunuyor, gönderinizin içeriği, ağırlığı ve boyutunu göz önüne alıyor, teslim alınacağı ve edileceği adresler arsındaki mesafeye göre de net tutar belirliyoruz.

Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetlerimizi her zaman en ekonomik şekilde sizlere sunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp