İçeriğe geç
Nuhkuyusu Kurye

Nuhkuyusu Kurye

Nuhkuyusu kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize hizmet veren işletmeler arasında her zaman en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir hizmeti veren işletme olarak parmakla gösterilmekteyiz. Bu kalite ve hız yıllardan bu yana verilen hizmetler sonucu ortaya çıkan profesyonellik sonucu oluşmaktadır. İşletme olarak profesyonel bir şekilde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekte ve siz müşterilerimize her alanda kurye hizmeti verebilmekteyiz. Yemek siparişi, market siparişi, evrak ulaşımı, eşya ulaşımı gibi alanlarda son derece kaliteli ve güvenilir hizmetler vermek suretiyle siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Nuhkuyusu kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet sırasında kullandığımız motorların bakımlarına çok büyük önem ve özen göstermekteyiz. Kullanılan motorların fren bakımları, motor bakımları ve her türlü periyodik bakımları zamanında yapılmaktadır. Yapılan bu bakımlar sayesinde verilen hizmet sırasında motorların arıza çıkarma riski en aza indirilmektedir. Ayrıca model yılı eskiyen motorlarımızın değişimlerini yapmak suretiyle daha güncel modeller alınmakta ve motorlarımızın kaliteleri artırılmaktadır. Kullandığımız motorların manevra kabiliyetlerinin yüksek seviyede olması çok önemlidir. Ayrıca bu motorların ürün taşıma haznelerinin sağlam ve geniş olmaları müşterilerimizin hem güven duygularını kazanmamıza hem de gönlünüzce alışveriş yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Nuhkuyusu Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz hızlı hizmetlerin yanında bir de acil kurye hizmeti sunmaktayız. Günün her saatinde 7/24 olarak bizlere ulaşarak istediğiniz acil kurye hizmetlerini yerine getirmek için özel olarak bulunan ekiplerimiz ile sizlere en hızlı en acil şekilde hizmet vermekteyiz. Bu acil hizmetimiz sayesinde siz müşterilerimizin mağduriyetleri giderilmektedir. Davetsiz misafiriniz geleceği zaman yemek siparişlerinizi, acil lazım olan mutfak alışverişlerinizi, bir adrese gitmesi gereken acil eşyalarınızı çok hızlı bir şekilde yerine getirmekte ve sizlere çok büyük oranda yardımcı olmaktayız.

Nuhkuyusu kurye işletmesi olarak kurye elemanlarımızı işe alırken çok titiz ve dikkatli davranmaktayız. Elemanlarımızı çeşitli sınavlardan geçirmek suretiyle işe almakta ve yine bu elemanlara ilk bir ay eğitimler vererek kaliteli bir kurye elemanı hale gelmelerini sağlamaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp