İçeriğe geç
Atışalanı Kurye

Atışalanı Kurye

Atışalanı Esenler ilçesinin bir semti olup oldukça eski bir yerleşim yeridir. On yıllar içinde İstanbul’un kaydettiği bütün değişim ve gelişimin izlerini Atışalanı sınırları içinde de bulmak mümkündür. Bu nedenle hem tarihi yapı hem de modernleşme semtimiz genelinde bir aradadır.

Atışalanı’nda en temel ihtiyaçlardan birisi taşımacılıktır ve firmamız Atışalanı kurye uygulamalarıyla yeni nesil taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Gerek Atışalanı içindeki adresler arasında gerekse Atışalanı ile bütün bir İstanbul genelinde taşınması gereken paketlerinizde bizler yanı başınızda yer alıyoruz. Tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçerek paketlerinizi en hızlı, en güvenli ve en ekonomik biçimde alıcılarına ulaştırıyoruz.

Atışalanı kurye çözümlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunlardan birisi hız olup ulaşımın çok meşakkatli olduğu bölgemizde bizler hiçbir trafik kuyruğuna, kapalı yollara takılmadan, dakikalar içinde taşıma yapıyoruz. En uzak yerlere dahi en geç 240 dakikada teslimat garantisi veriyoruz. Pek çok yerde bunu 45 dakikaya kadar indirebiliyoruz.

Firma olarak Atışalanı genelinde fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de güvenle teslim edebiliyoruz.

Atışalanı Kurye Hizmeti

Atışalanı kurye uygulamalarımızda tamamı alanında tecrübeli, deneyimli, eğitimli ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimizin her biri sektördeki en son gelişmeleri en kısa sürede hayata geçirme kabiliyetinde olup daima profesyonel taşıma hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Atışalanı kurye alanında yıllardır firmamızı öne çıkaran en temel unsurlardan birisi fiyat avantajlarımızdır. Müşteri memnuniyeti ilkemizi fiyatlarımızda da koruyor ve daima en uygun fiyat politikasıyla taşımacılık yapıyoruz. Buna göre paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paketlerinizin ağırlığına, hacmine, adedine, tercih edeceğiniz motorlu kurye çeşidine göre fiyat teklifi sunuyoruz. Gerek net fiyat bilgisi almak gerekse randevu oluşturmak için her zaman çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp