İçeriğe geç
Merkezefendi Kurye

Merkezefendi Kurye

Çağımızda ortaya çıkan her yeni gelişme bir sonraki gelişmeye kapı aralamakta olup tezahür eden gelişmeler doğrudan ya da dolaylı yoldan birbirini etkileyebilmektedir. İşte teknoloji alanında meydana gelen gelişmeler ulaşım alanına da sıçramış ve bu durum da pek çok yeni gelişmenin ortaya çıkması için uygun bir zemin hazırlamıştır.

Merkezefendi kurye olarak ulaşım alanında meydana gelen tüm yeniliklere hakim bir şekilde sektör içinde yer alıyor ve kendimize has belli başlı özelliklerimizle sektör içinde hatırı sayılır bir yere sahip oluyoruz.

Kurye taşıma hizmetleri yapısı gereği güvenilirliğin en önemli olduğu faaliyetler arasında gösterilir. Firma olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerde kesinlikle herhangi bir güvenlik açığının oluşmasına engel oluyor ve güvenliği sağlamak adına aklınıza gelebilecek her türlü tedbiri alıyoruz.

Merkezefendi kurye olarak güvenliği temel prensip olarak benimsiyor ve faaliyet envanterimiz içerisinde yer alan tüm hizmetlerimizde güvenlik ilkesini ana orijin noktası olarak kabul ediyoruz. Böylece firma olarak sizlerin güvenliğini ne denli düşündüğümüzü kanıtlayarak kurye taşıma hizmetleriyle alakalı bize gönül rahatlığıyla inanmanızı sağlıyoruz.

Merkezefendi Kurye Hizmeti

Firma olarak sizlerin kişisel bilgilerinin öneminin farkında olarak herhangi bir soruna mahal vermeden en uygun şartlarda muhafaza ediyor ve hizmetimiz süresince bu bilgilerin bir başkasının eline geçmeyeceğinin garantisini veriyoruz. Firmamızın güvenlik ilkesiyle beraber kendisine temel düstur olarak belirlemiş olduğu gizlilik ilkesi hizmet politikamızın ana damarlarını meydana getirir.

Firma olarak sizlere daha doğru faaliyet ve maksimum kalitede hizmet sunabilmek amacıyla kurye taşıma faaliyetlerine başlamadan önce almış olduğumuz kişisel bilgileri en uygun ortamda kullanmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca bu şahsi bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesine engel olarak bizlere güvenebileceğinizi gösteriyoruz.

Merkezefendi kurye daha hızlı hizmet alabilecek adına daha çok performans gösteriyor ve iş disiplinine bağlı hizmet politikamızla her daim yanınızda olmaya dikkat ediyoruz. Firma olarak hız faktörünü en temel noktaya yerleştiriyor ve bu eksen üzerinde gereken faaliyetleri en doğru biçimde yerine getirmeye ehemmiyet gösteriyoruz.

Eğer siz de kurye taşıma hizmetleri hususunda eşsiz bir hizmet alma şansı yakalamak istiyorsanız firmamıza gereken başvuruyu yapabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp