İçeriğe geç
Acil Kurye

Acil Kurye

Acil kurye hizmet seçeneklerimiz arasında en çok tercih edilen hizmetlerden birisidir. Bunun sebebi her şeyden önce zamana yönelik olmasıdır ve İstanbul dahil tüm dünyada artık insanların en değerli varlıkları zamandır. Bugün kime sorulsa zamanı yetiştiremediğini söyler ve hemen her şeyden zaman kazanmak ister. Ancak büyük şehirlerde insanlara vakit kaybettiren etmenler çok fazladır.

İstanbul’da özellikle trafik yoğunluğu en büyük problem olmakta, her gün saatler yollarda geçmekte ve en yakın mesafeler arasında bile ulaşım sağlamak saatler sürmektedir. Tam da bu noktada Moto Kurye Hizmeti firmamız yanınızda olmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ve son model motorlarımız ile istediğiniz her adrese dakikalar içerisinde hizmet sunuyoruz.

Firmamız her zaman müşteri odaklı hareket eder, en acil ihtiyaçlarınızda yanı başınızda olarak gönderilerinizi taşımaktadır. Güvenli taşımanın değişmez adresi olduğumuz gibi hızdan da ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gönderilerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde taşıyarak teslimatı sağlıyoruz. Acil kurye ihtiyaçlarında bütün İstanbul’a hizmet veriyor, bölgelere göre değişiklik gösterse de 45 dakika ile 1 saat arasında hizmetlerimizi tamamlıyoruz.

Acil Kurye Hizmeti

Acil kurye hizmetimiz son derece esnektir. Ayrıntıları tamamen sizin taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. İsterseniz adreslerinize gelip sizden paketi alıp teslim edilmesini istediğiniz adrese ulaştırabiliriz. Dilerseniz başka bir adresten alıp istediğiniz adrese getirebiliriz. Hatta sizden almış olduğumuz belgeyi belirteceğiniz adresteki kişiye imzalatıp yeniden tarafınıza teslim edebiliriz.

Acil kurye hizmet sürecimiz şu şekildedir:

  • Acil gönderileriniz için bize ulaşabilirsiniz. Çalışanlarımız her zaman hizmet vermektedir.
  • Çalışanlarımız gönderinizin nereden alınıp nereye teslim edileceği ve diğer kişisel detayları sizden öğreneceklerdir.
  • Daha sonra gönderinizin bulunduğu konuma en yakın kuryemiz adrese yönlendirilmektedir.
  • Gönderiyi teslim alan kuryemiz vakit kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkacak ve kısa sürede teslimat yapacaktır.
  • Paketiniz alıcısına ulaştırıldığında tarafınıza da bilgilendirme yapılacak ve teslimat hakkında bilgi almanız sağlanacaktır.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp