İçeriğe geç
Hasanpaşa Kurye

Hasanpaşa Kurye

Motor kurye sektöründe yenilikçi hizmetler sağlayan firmamız, Hasanpaşa’dan tüm İstanbul’a verdiği hızlı ve güvenilir kurye hizmetleri ile hem işinizde hem de özel hayatınızda kolaylık sağlayacak çözümler elde etmenizi sağlar.

Genç ve donanımlı bir filo, profesyonel bir ekip ve modern teknolojiyi harmanlayarak, kısa sürede taşımacılık yapan Hasanpaşa kurye sayesinde, günün her saati envaiçeşit gönderiniz alıcısına güvenle ulaştırılacaktır.

İstanbul’un yoğun trafiğinde, bir yerden başka bir yere ulaşmanın ne kadar zor olduğunu biliyor, bu sorunu çözmek için son model motosikletlerimizle, hızlı kurye hizmetleri veriyoruz. Hasanpaşa kurye ekibimiz tarafından, günün her saatinde sorun yaşamadan yararlanabileceğiniz, size özel çözümler sunulmakta, gönderileriniz tam zamanında teslim edilmektedir.

Hızımızı güvenli iş anlayışımızla birleştirerek verdiğimiz bu hizmetlerimizle, gönderilerinizi ve çevreyi koruma altına alıyor, sorunsuz taşımacılık ve hasarsız teslimat sağlıyoruz.

Hasanpaşa Kurye Hizmeti

Hasanpaşa kurye ekibi, sahada aktif görev yapan motor kuryelerimiz ve arka planda işin işleyişinde kilit rol oynayan müşteri desteği ekibimizden oluşmaktadır.

Her iki ekibimizde de yer alan çalışma arkadaşlarımız, sektör deneyimli, müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı ve profesyonel iş anlayışına sahip kişilerden oluşmaktadır. Kurye talepleriniz, dikkatlice dinlenerek, talebinizin en iyi şekilde karşılanacağı bir iş ve teslimat planı oluşturulur ve gönderiniz alıcına ulaştırılmak üzere sizden teslim alınır.

Detaylı bir planlama ve özenli bir çalışma ile verdiğimiz kurye hizmetlerimiz sayesinde, gönderileriniz her zaman tam zamanında yerine ulaştırılmakta ve her seferinde güvenli taşımacılık sağlanmaktadır.

Kişiye özel çözümler elde etmenizi sağlayan iş anlayışımız, ekonomik fiyatlarımız ve kesintisiz hizmetlerimiz sayesinde, kurumsal ve bireysel gönderilerinizde üstün bir hizmet alacağınızın garantisini vermekteyiz.

Hizmetlerimiz, en uygun fiyatları elde edebileceğiniz bir sistemle ücretlendirilmektedir. Gönderinizin taşınması esnasında özel bir donanıma ihtiyaç duyulması, teslimat adresine olan mesafe ya da tercih ettiğiniz teslimat saatine bağlı olarak fiyatlarımızda değişiklik oluşabilmektedir.

Kurye talebiniz olduğunda, bu kriterlere bağlı olarak net ücret bilgisi tespit edilip tarafınızla paylaşılmakta ve onayınız ile teslimat süreci başlatılmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp