İçeriğe geç
Akatlar Kurye

Akatlar Kurye

Akatlar kurye olarak en kaliteli taşımacılık hizmetini sunmak için gayret ediyoruz. Değerli personelimizle saha içinde hizmet vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirliyoruz. Bu ihtiyaçlara göre hangi noktalara ağırlık vermemiz gerektiğini görüyor ve her geçen gün sahada ileriye doğru gidiyoruz. Beşiktaş trafiğiyle ev ve iş yerleriyle yoğun bir ilçedir. Bundan Akatlar da nasibini alır. Bu sebeple kuryeye olan ihtiyaç çok fazladır. Firmamız bu ihtiyacı görerek gerek personel sayısını gerekse araç sayısını günbegün yenilemektedir.

Kurye hizmeti veren bir sektörde çalışmanın sorumluluğunu biliyor, personellerimizi ona göre seçiyoruz. Alanında uzman elemanlarımızın hem iletişimi kuvvetlidir hem de bir sorunla karşılaştıklarında çözüm odaklı düşünerek en kısa sürede netice elde etmeye odaklanırlar. Aynı şekilde kuryelerimiz de İstanbul’u çok iyi bilir. Kestirme yolları, mahalle aralarını iyi tespit ederek hızlı ve güvenilir taşımacılık yapmayı hedef olarak görürler.

Sürüş kabiliyeti yüksek, trafik kurallarına harfiyen uyan kuryelerimiz moto kurye sisteminin en önemli iki unsurunu yerine getirmiş olur.

Akatlar Kurye Hizmeti

Akatlar kurye ile pek çok farklı paketi taşıyoruz. İş yerlerinin ihtiyaçlarıyla bireysel ihtiyaçlar çok farklı olduğu için geniş bir konseptte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Kurumlar evrak, sözleşme veya belge gibi gönderileri için kuryemizi daha çok tercih ediyor. Şahsî paketlerde ise çeşitlilik çok fazla. Özel günler için alınan hediyeler, çikolata, çiçek gibi narin gönderiler, ilaç gibi sağlık ürünleri, telefon, ipad gibi teknolojik aletler vb. çeşit çeşit ürünü taşıyoruz.

Paketlerin güvenilirliğine dikkat ediyor, verilen adrese ulaştığımızda teslim edilecek kişi dışında kimseye paketi vermiyoruz. Kuryelerimiz paketin sorumluluğunu alarak titizlikle davranıyor, yerine ulaşana kadar emanet gözüyle bakıyorlar.

Akatlar kurye olarak haftanın her günü her saatte hizmet verdiğimiz için gece de kuryelerimiz paketlerinizi alır ve istediğiniz adrese teslim eder. En acil durumlarda dahi görev başında olan ekibimiz üstün bir performansla çalışır. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmamız bizi motive etmektedir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp