İçeriğe geç
Galatasaray Kurye

Galatasaray Kurye

Galatasaray Kurye bölgesinde 7/24 hizmet vermektedir. Bölge hem turistlik hem de ziyaretçisi fazla olan bir semttir. Dar sokakları, kalabalık caddeleriyle kurye hizmetine ihtiyacın çok olduğu bir semttir. Gönderilerin çoğu gerek bireysel gerekse işletmelerin numunelerini içerir. Bankaların ve hukuk bürolarının evrak ve belgeleri de genellikle taşıdığımız gönderiler arasındadır.

Profesyonel kadromuz kaliteli hizmet verebilmek için çok çalışmaktadır. Yasalara uygun şekilde bütün gönderileri taşıyan kuryelerimiz, farklı sektörlere ait, her türlü çeşitlilikte ürünü taşımaktadır. Hem hızlı hem de güvenli bir taşımacılık modeli olan kurye hizmetimiz, hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Galatasaray kurye ile hizmet verirken hem hıza hem de güvenilir olmaya önem veriyoruz. Bu sebeple kuryelerimizi seçerken bazı kriterlere dikkat ediyoruz.

  • İyi bir iletişim becerisine sahip olmak
  • Dakik olmak
  • Güvenilir olmak
  • Dikkatli ve öngörülü olmak
  • Sürüş tekniklerine hâkim olmak.

Hızlı ve güvenli süren kuryelerimiz hem trafik kurallarına uyar hem de hız limitlerine özen gösterir. Çünkü motosiklet kullanmak demek aynı zamanda tehlikeli durumları da önlemek için ayrıca dikkat etmek demektir. Dört mevsim koşullarına göre de dikkatli kullanmak gerekir. Kaygan yüzeylerde, virajlarda özen, kazalara engel olur.

Galatasaray Kurye Hizmeti

Galatasaray kurye olarak motorlarımızın hızlı kalkış ve hızlanma yeteneği olan yüksek performanslılardan seçiyoruz. Çünkü bir motosikletin hem güvenli yol alması hem de kısa sürede teslimat yapabilmesinin en önemli yollarından biri iyi bir motosiklete sahip olmaktan geçer. Firma olarak biz de bu konuda gerekli hassasiyete sahibiz. Geniş araç filomuz İstanbul’un bütün semtlerine ulaşımı rahat bir şekilde sağlayabilir. Gece veya gündüz günün her saati hizmet veren firmamız, en hızlı şekilde teslimat yapmaya özen gösterir. Bu sebeple de manevra kabiliyeti yüksek motosikletleri tercih eder.

Firmamız tecrübeli personeli ile her birimin kendi içinde gösterdiği özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla her geçen gün ilerlemektedir. Yüksek performanslı motorlarımız ve dikkatli kuryelerimiz müşterisinin isteklerini önceleyerek hizmet verir. Gönderi mesafesi, hızı ve teslimat şekli fiyatı belirlemede önemli faktörlerdir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp