İçeriğe geç
Kumburgaz Kurye

Kumburgaz Kurye

İstanbul’un sayfiyesi olarak kabul edilen Kumburgaz, gün geçtikçe daha çok kişiye ve iş yerine ev sahipliği yapmaya başlamış, kurye hizmetleri bu semt için olmazsa olmaz hale gelmiştir. Özellikle son yıllarda artan online ticari faaliyetlerin bir getirisi olarak buranın sakinleri tarafından sıklıkla kurye hizmetinden yararlanılmakta, yemekten hediyeliğe birçok ürünün zamanında yerine ulaşmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Firma olarak, Kumburgaz halkı ve burada iş yapan tüm firmalara üstün kurye hizmetlerimizi sunuyor, İstanbul’un her noktasına kısa sürede tamamlanan taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Şehir içinde ya da şehirlerarası taşımacılık ihtiyaçlarınızda, güvenilir ve ekonomik çözümler elde etmeniz için çalışan Kumburgaz kurye, bir yerden başka bir yere paket göndermenin en hızlı yoluna sahip olmanızı sağlayacaktır.

Gün içerisinde teslimat sunan kurye hizmetlerimiz sayesinde, ister ticari ister bireysel tüm kurye ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanacak, size sadece kurye talebi yapmak kalacaktır.

Modern teknoloji, üstün iş kalitesi ve profesyonel bir ekiple, her an her dakika yanınızdayız.

İstanbul ve çevre illere verdiğimiz Kumburgaz kurye hizmetlerimizle, ister sayfiye hayatına uygun alışverişlerinizi evinize getirtebilir isterseniz de işiniz için anında sonuçlanacak hızlı kurye çözümleri elde edebilirsiniz.

Motosikletle taşınması uygun olan;

  • Kitap, dergi, çizgi roman gibi basılı medya ürünleri,
  • Medikal malzemeler, ilaçlar, reçeteler,
  • Kıyafetler, ayakkabılar, terlikler,
  • Evcil hayvan ürünleri ya da aksesuarları,
  • Resmi yazışmalar, ıslak imzalı evraklar,
  • Banka yazışmaları,
  • Kimlik, ehliyet ya da pasaport gibi önemli kağıtlar ve çok daha fazlası moto kuryelerimizin tecrübeli elleri ile taşınarak, alıcısına ulaştırılmaktadır.

Kumburgaz Kurye Hizmeti

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlerde, en iyi kurye seçeneği olmak için çalışıyor, uzun süreli iş ve çözüm ortaklığı sunuyor, ekonomik çözümler elde etmenizi sağlıyoruz.

Kumburgaz kurye ekibimizin tecrübesi, güvenli ve kaliteli iş anlayışı, çözüm odaklı düşünce yapısı ve güler yüzü sayesinde, her zaman en iyi kurye hizmetini alacağınızı garanti ediyor, %100 müşteri memnuniyeti sağlayacak çözümler sunuyoruz.

İster iş ister özel hayatınız için güvenli kurye anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp