İçeriğe geç
Rasimpaşa Kurye

Rasimpaşa Kurye

Kadıköy’ün en merkezi yerlerinden biri olarak kabul edilen Rasimpaşa’da İstanbul’un genel yapısına uygun olarak yoğun iş faaliyetleri ve yaşam alanları bulunmakta, hem kişisel hem de kurumsal bazda kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Modern dünya, birçok işlemin online olarak tamamlanmasına izin vermekte, artık hız hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olarak kabul edilmektedir. Geleneksel kargo ve posta işleri, modern dünyanın hızının yanında yavaş kalmaktadır. Evrak işleri ve toplu dağıtım yapılması sebebi ile bu yöntemlerde süreç uzamakta, bireysel ve kurumsal düzeyde tercih edilmemesine sebep olmaktadır. Bizler, firma olarak yeni dünya düzenine uygun, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunarak, İstanbul içerisinde hızınıza hız katıyor, tüm gönderilerinizin tam zamanında yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Kadıköy, her iki yakada, hemen hemen her bölgeye kolay ulaşım sağlanabilen bir ilçe olma özelliği taşımaktadır. Rasimpaşa kurye hizmetlerimizde bu özellikten yararlanıyor, hem Anadolu hem Avrupa yakasına en kısa yollardan, en hızlı şekilde teslimat gerçekleştiriyoruz.

Teslimat sürecimizi motorlu ve arabalı kuryelerimizle tamamlıyor, gönderinizin içeriğine ve taleplerinize göre en uygun kurye hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Rasimpaşa Kurye Hizmeti

İstanbul içerisinde, en yoğun trafikte dahi, hızlı ve güvenli bir kuryeye ihtiyaç duyduğunuzda Rasimpaşa kurye hizmetlerimizle yanınızdayız. Moto kuryelerimiz ile

  • Resmi yazışmalar, eğitim dökümanları, ıslak imzalı belgeler ya da mektuplar gibi zarf tipi gönderilerinizi,
  • Elektronik, hediyelik, oyuncak gibi küçük ve orta boy paketlerinizi,
  • Çiçek ya da meyve buketleri gibi tatlı küçük sürprizlerinizi güvenle taşıyarak, kısa sürede alıcısına ulaştırmaktayız.

Modern hayatta her zaman daha iyi kurye hizmetini en hızlı şekilde almanız için çalışan bizler, gönderilerini Rasimpaşa kurye ile göndermek isteyen tüm müşterilerine:

  • Tam zamanında, herhangi bir bozulma ya da hasar oluşmadan teslimat garantisi,
  • Canlı takip olanağı ve teslimat tamamlandığından bilgilendirme,
  • Güler yüzlü, çözüm odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım,
  • Piyasa değerlerine bağlı olarak en ekonomik taşıma ücretleri sunmaktayız.

Bunların dışında, yılın her günü kesintisiz kurye hizmeti vermekte, tüm gönderilerinizin tam zamanında teslim edilmesini sağlamaktayız.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp