İçeriğe geç
Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye

Esenyurt kurye hizmetlerimizden yararlanarak mahallemiz içindeki adresler arasında ya da mahallemizle İstanbul’un herhangi bir yeri arasında paketlerinizi taşıttırabilirsiniz. Yoğun İstanbul trafiğine, karmaşık yollara, yeni adres tanımamalarına takılmadan her zaman en seri şekilde hareket ediyor, havalimanları, otogarlar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, devlet kurumları gibi her yere taşımacılık yapıyoruz.

Esenyurt kurye alanında yasal olarak engel teşkil etmeyen bütün paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Uzun yıllardır aynı kalitede ve güvenilirlikte hediye, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, mektup, dergi gibi ürünlerinizi alıcısına ulaştırıyoruz. Basın, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, çikolata, telefon, mutluluk, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye ve çok daha fazlasının taşımacılığını yapıyoruz.

Esenyurt kurye uygulamalarımızla her zaman bölgemizin en ekonomik çözümlerinin adresiyiz. Maliyet avantajlarıyla öne çıktığımız sektörde fiyatlandırmamızı daima çeşitli etkenlere göre yapıyoruz. Buna göre mesafe en temel etkendir ve paketinizin taşınacağı mesafe arttıkça moto kurye fiyatı da artmaktadır.

İkinci olarak paketinizin eni, boyu, yüksekliği ve ağırlığına göre özellikleri tespit edilmekte, özellikleri de fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Üçüncü olaraksa kurye modelleri olup vadedilen teslimat süresi kısaldıkça fiyatlandırma artmaktadır. Her zaman en uygun fiyatlar sizleri beklemektedir.

Esenyurt Kurye Hizmeti

Moto Kurye Hizmeti olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Bu nedenle değişen ve gelişen ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunuyoruz. Farklı kurye modelleriyle aktif olup ihtiyacınıza en uygun, bütçenize göre kurye modeli seçebilmenizi sağlıyoruz.

Çok acil olmayan paketlerinizi mahallemiz ile başka bir nokta arasında normal kuryemizle öne çıkıyoruz. En geç 240 dakika içinde her yerdeki alıcısına paketinizi ulaştırıyoruz. Ekspres kurye ile daha hızlı taşınması gereken paketlerinizi taşıyor, 90 ila 120 dakika içinde paketlerinizi teslim ediyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlarınız içinse Vip kuryemizle teslimat sürelerimizi 45 ila 60 dakikaya kadar düşürüyoruz. Bütün talepleriniz için günün her anında iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp