İçeriğe geç
Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye olarak hem bireysel hem de kurumsal paketleri taşıyor, Beşiktaş’tan İstanbul’un bütün semtlerine 7/24 hizmet veriyoruz. Taşıdığımız en fazla ürün çeşidi hediyelik paketler, çiçek, çikolata, mutfak eşyası, teknolojik aletlerdir. Kurumsal olarak evraklar, ıslak imza gereken sözleşmeler daha çok tercih edilmektedir.

İster bireysel olsun ister kurumsal her hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışan ekibimiz alanında profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Hem kuryelerimizi hem de diğer ekibimizi seçerken işinin ehli olmasına özen gösteriyoruz. Hızlı ve güvenilir teslimatın olmazsa olmazı iyi bir ekiple çalışmaktır.

Beşiktaş kurye olarak çağrı merkezimizi aradığınız anda paketinizi almak için adresinize geliyoruz. Paketinizi alıyor verdiğiniz adrese götürüyoruz. Alıcısına teslim ettiğimizde size bir mesaj geliyor. Böylece paketin ulaştığını anlıyorsunuz. Teslim edilene kadar da söylemek veya eklemek istediğiniz bir şey olursa paket takip sistemini görebiliyor ve kuryemizle iletişim kurabiliyorsunuz.

Paketlerinizi taşırken en önem verdiğimiz husus, güvenliktir. Sorumluluğunu aldığımız paketin üçüncü şahıslarla paylaşılması mümkün değildir. Mahremiyet gereği paketinizi alıp teslim ederiz. İkinci husus da hızdır. En hızlı şekilde teslimat yapabilmek için gayret ediyoruz.

Beşiktaş Kurye Hizmeti

Beşiktaş kurye hizmeti verirken hıza önem veriyoruz. Bu sebeple de motosikletlerimizi en iyi olanlardan seçiyoruz. Teknik ekibimiz servis konusunda hassas davranıyor, düzenli bakımları yapılan araçlarımızın trafikte sorun yaşamaması için çok dikkatli davranıyorlar. Elbette ki hızlı bir kurye hizmeti için sadece donanım yeterli değildir. Aynı zamanda kuryelerimizin sürüş yetenekleri de devreye girmektedir. İstanbul’u iyi bilmeleri, bütün semtlere hâkim olmaları, ara sokakları, kestirme yolları tayin etmeleri de bir o kadar önemlidir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışında olan firmamız, 24 saat hizmet vermektedir. Hizmette kaliteye önem verdiği gibi kaliteyi uyguna mal etmeyi de hedeflemektedir. Bu yüzden hesaplama yaparken dikkat edilen belli unsurları göz ardı etmeden en makul fiyatı vermeye gayret eder. Gönderinin teslim edileceği adres, paketin ölçüsü gibi kriterler fiyatın değişmesinde önemli etkendir.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp