İçeriğe geç
Kefeliköy Kurye

Kefeliköy Kurye

Kefeliköy kurye olarak uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet veriyor olmak profesyonelleşmemizi sağlamış ve sunduğumuz hizmetin kalitesini her zaman en üst seviyelere taşımıştır. Bu kadar uzun süredir hizmet veriyor olmak müşterilerimizin hangi özellikleri istediğini tespit etmemizi sağlamış ve o özellikler özelinde kendimizi geliştirmemize yardımcı olmuştur. Bu özellikler çerçevesinde işletmemiz anlık olarak hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Sizlerin yemek siparişlerinizi, market siparişlerinizi, evrak siparişlerinizi, eşya siparişlerinizi en kısa süre içerisinde adreslerinize teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Kefeliköy kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmetinin yanında acil kurye hizmeti de sunmaktayız. Kurumlar arası acil bir şekilde yetişmesi gereken evraklar olabilir. Günümüz trafik şartlarında bu evrakların çok hızlı bir şekilde otomobiller ile götürülmesi zor hal almaktadır. Bu konuda devreye bizler girerek çok hızlı hareket edebilen ve manevra kabiliyetleri yüksek olan motorlarımız sayesinde en acil evraklarınızı kısa bir süre içerisinde gitmesi gereken kurumlara teslimatını yapmaktayız. Ayrıca sizlerin verdikleri siparişlerin not kısımlarına acil, ivedi notu düştüğünüz takdirde normalden çok daha hızlı bir şekilde siparişiniz yola çıkmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır.

Kefeliköy Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde bulunan elemanlarımızın sayısını her zaman fazla tutmaktayız. Bu fazla eleman sayısı sayesinde verdiğiniz siparişleriniz neredeyse hiç beklemeden yola çıkmakta ve çok daha kaliteli ve hızlı bir şekilde adreslerinize ulaşmaktadır. Bu özellik kurye sektöründe çok önemli bir konumda yer almaktadır. Ayrıca vardiya sistemlerimizin çok sık olması sayesinde çalışanlarımızın çok fazla yorulmadan dinç ve enerjik bir şekilde hizmetlerini sunmaları yine sunulan hizmetin kalitesini ve hızını artırmak konusunda çok büyük yardımı olmaktadır.

Kefeliköy kurye işletmesi olarak öncelikle sunduğumuz hizmetin amacı siz müşterilerimizin memnuniyetini karşılamaktır. Siz müşterilerimizin evlerinizden çıkmadan gönlünüzce alışveriş yapabilmeniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmet esnasında müşterilerimizin mutluluğu ve rahatlığı en önemli konumda yer almakta ve sunulan hizmetin en büyük ve tek amacı müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp