İçeriğe geç
Yurt İçi Uçak Kargo

Yurt İçi Uçak Kargo

Yurt içi uçak kargo teknolojinin gelişmesi, yaşam standartlarının yükselmesi, iletişim olanaklarının artması ve alışveriş alışkanlıklarının değişmesi ile çok fazla tercih edilir olmuştur. Firmamız bu alanda yıllardır profesyonel çözümler sunmakta, en acil ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamanıza yardımcı olmaktadır.

Uçak günümüzün en hızlı ulaşım aracıdır. Fakat uçak sadece yolcu taşımacılığından kullanılmamakta, aynı zamanda kargo taşımacılığında da kullanılmaktadır. Turkish Cargo ile İstanbul ile ülkemizin 50’den fazla iline kargolar taşınmaktadır. Bu sayede karayoluyla günler, haftalar sürecek teslimatlar havayoluyla saatler içinde tamamlanmaktadır.

Yurt içi uçak kargo hizmetlerimizde tamamen profesyonel bir ekip görev yapmaktadır. Ekiplerimiz tarafımıza ulaştığınız anda harekete geçmekte, ihtiyacınızı en hızı ve en pratik şekilde çözmeye çalışmaktadırlar.

Firmamız kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına ya da havalimanından kapıya gibi farklı şekillerde hizmet verebilmektedir. İstanbul’daki havalimanlarından diğer illerdeki havalimanlarına göndereceğiniz paketlerinizi adresinizden dilediğiniz saatte teslim alabiliyor, ardından uçağa ulaştırabiliyoruz. Ya da havalimanına adınıza gelen kargoyu alıp İstanbul’un dilediğiniz mahallesindeki adresinize teslim edebiliyoruz.

Yurt İçi Uçak Kargo Hizmeti

Uçak kargo hizmetlerimiz kapsamında taşıdığımız ürünlerin sınırları çok geniştir. Ülkemizin dört bir tarafına göndereceğiniz fatura, paket, yemek, çikolata, hediye, numune, bilgisayar, laboratuvar test ürünleri, evrak, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz.

Ayrıca ehliyet, tablet, telefon, diş malzemeleri, ilaç, çiçek, dergi, basın, meyve, yedek parça, davetiye, tekstil, gıda, ruhsat, plaka, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, kimlik, pasaport, laptop ve dahasını da taşıyoruz.

Yurt içi uçak kargo hizmetlerimizde her zaman en modelli araçları kullanıyor, paketlerinizi özel saklama bölmelerimizde taşıyor, daima güvende kalmalarını sağlıyoruz. Hiçbir karışıklık, kaybolma, hasar alma, ezilme gibi risklere mahal vermeden güvenli biçimde teslimatlarını yapıyoruz.

Daima çok hızlı taşımacılık yapıyor, paketlerinizi en kısa sürede istenen adresler arasında ulaştırıyoruz. Ülkemizin en uzak noktalarına dahi aynı gün içinde teslimat garantisiyle hareket ediyoruz. Bütün bu uçak kargo avantajlarını en uygun fiyat avantajlarıyla birleştiriyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp