İçeriğe geç
Salıpazarı Kurye

Salıpazarı Kurye

Salıpazarı kurye ihtiyacı modern yaşamın getirileriyle birlikte çok fazlalaşmıştır. Firmamız da yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle gerek bölgemiz içindeki adresler arasında gerekse bölgemizle İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında hızlı, kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı taşımacılık yapmaktadır. Her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlar geliştirmektedir.

Salıpazarı kurye sektöründe yıllardır hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimizin en yakın çözüm ortağıyız. Tamamı yeni model, bakımlı, donanımlı ve güvenli araçlarımızla pratik çözümler sağlıyoruz.

Bölgemizle tüm İstanbul arasında evrak, paket, yemek, tekstil, gıda, bilgisayar, hediye, numune, kimlik, pasaport, tablet, telefon, fatura, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, çikolata, meyve, yedek parça, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri ve dahasını alıcılarına ulaştırıyoruz.

Salıpazarı Kurye Hizmeti

Salıpazarı kurye alanında her ihtiyaca en uygun karşılığı veriyoruz. Bunu özellikle farklı kurye modelleriyle öne çıkarak başarıyoruz. Her bir kuryemiz firmamızın kalitesi ve güvenilirliğini taşımakla birlikte vadedilen teslimat süreleri farklıdır.

Normal kuryemizle İstanbul’un en uzak yerlerine 210-240 dakikada ulaştırılan paketleriniz mesai saatleri içinde taşınmakta, güvenli teslimat hizmeti sizleri beklemektedir. Ekspres kurye modelimizde teslimat sürelerimiz 90-120 dakika arasında değişmekte, 30 dakika içinde paketiniz adresinden alınmaktadır. Vip kuryede ise bu süreler 45-60 dakikaya kadar düşerek İstanbul şartlarında olağan üstü bir hız sizleri beklemektedir.

Salıpazarıgenelinde firmamızı öne çıkaran en temel unsurlardan birisi de fiyatlarımızdır. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikası izliyoruz. Bunun için fiyatlandırmalarımızı asgari düzeyde yapıyor, çeşitli detaylara göre her taşımayı ayrı ayrı ücretlendiriyoruz. Ücretlendirmede mesafe, paket ve kurye çeşidi en temel belirleyiciler olmaktadır.

Net ve güncel fiyat bilgisi, randevu ve sorularınız için 7/24 iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayabilir, web sitemizden iletişime geçebilir, WhatsApp hattımızdan yazabilir ya da hizmet noktamızı ziyaret edebilirsiniz. En iyi çözümleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp