İçeriğe geç
Etiler Kurye

Etiler Kurye

Etiler kurye ile bütün mahallemiz içinde bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken paketlerinize yönelik çözüm üretiyoruz. Ayrıca mahallemizle bütün İstanbul arasında da hizmet veriyoruz.

Yılların bilgi, birikim ve donanımıyla her zaman en çok tercih edilen Etiler kuryesi olmayı başarıyoruz. Hep daha iyisi adına profesyonel kadromuzla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni model araçlar, uzman ekipler ve çözüm odaklı hizmet politikasıyla yolumuza devam ediyoruz.

Etiler kurye uygulamalarımızla yasal her türlü paketi taşıyoruz. Laptop, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, ehliyet, diş malzemeleri, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi sevk ediyoruz. Basın, tablet, hediye, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, yemek, eşya, yedek parça, mektup, çikolata, telefon, mutluluk ve dahasında öne çıkıyoruz.

Yıllardır Etiler kurye hizmetlerinden istifade etmek isteyenlerin en fazla merak ettiği konulardan birisi kurye ücretleri olmaktadır. Mahallemizde kurye hizmetlerinin ücretleri çeşitli etkenlere göre değişmektedir.

Firmamız ücretlendirmede de müşteri memnuniyetini esas almakta, bu nedenle her zaman minimum seviyede fiyatlarını belirlemektedir. Ücretlerimiz mesafeye, kurye türüne ve paketlerinize göre şekillenmektedir.

Etiler Kurye Hizmeti

Etiler genelinde yaşam standartları sürekli bir değişim halindedir. Bu nedenle kurye talebi her geçen gün artsa da farklı kuryelere de ihtiyaç olmaktadır. Firmamız dinamik yapısıyla kendini sürekli yenilemekte, daima çağdaş çözümlerin adresi olmayı başarmaktadır. Bu kapsamda bölgemizde alternatif kurye çeşitlileriyle öne çıkıyoruz.

Normal kuryemizle ekonomik bir seçenek oluşturuyor, bölgelere göre en geç 240 dakikada İstanbul’un her yerine teslimat yapıyoruz. Hızlı kurye ile daha acil ihtiyaçlara çözüm üretiyor, talepte bulunduğunuz anda en yakın kuryemizi paketi almaya sevk ederek 90 ila 120 dakika içinde teslimat yapıyoruz. Çok daha acil ihtiyaçlardaysa Vip kuryemizle teslimat sürelerimizi 45-60 dakikaya indiriyor, aynı zamanda 7 gün, 24 saat aralıksız çözüm üretiyoruz. Daha fazla detay ve aklınızdaki sorular için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp