İçeriğe geç
Nöbetçi Kurye

Nöbetçi Kurye

Nöbetçi kurye işletmesi olarak geniş kadromuz ile sizleri haftanın her günü 7/24 olmak suretiyle hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimizin kurye sektöründe ne zaman hizmete ihtiyacınız olursa olsun bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. İşletme olarak bünyemizde devamlı olarak nöbetçe kurye elemanlarımız ve motorlarımız bulunmaktadır. Bu nöbetçi kuryeler sayesinde sizlere günün her saatinde hizmet vermekte ve sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Bu özelliklere sahip olmanın en önemli etkeni işletme olarak bünyemizde çok geniş kadromuzun bulunuyor olmasıdır. Bu geniş kadro sayesinde vardiya sistemlerini çok sık yapmamızdan dolayı hem sizlere dinamik bir hizmet vermekte hem de çalışanlarımızın çok fazla yorulmasını engellemekteyiz.

Nöbetçi kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en önemli özelliklerinden birisinin hızlı olunması gerektiğini çok iyi bilmekteyiz. Bu bilinç sayesinde sunduğumuz hizmetin her aşamasını gözden geçirmek suretiyle sürekli geliştirmelerini yapmakta ve sunulan hizmetin hızını sürekli olarak artırmaktayız. Örnek vermek gerekirse kullandığımız motorların periyodik bakımlarını zamanında yapmakta ve aralıklı dönemler ile değişimlerini yaparak yüksek modelli olmalarını sağlamaktayız. Başka bir örnek vermek gerekirse kurye elemanlarımızı işe alırken motor kullanımı konusunda sınavlardan geçirmek suretiyle işe alımlarını yapmakta ve işe başlamadan önce ileri motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vererek her türlü trafik sorunuyla başa çıkabilme ve manevra konusunda tecrübeli olmaları konusunda eğitmekteyiz. Bu sayede sunduğumuz hizmetin hızı son derece artmaktadır.

Nöbetçi Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimizin aldığınız hizmete güvenmek istediğinizi biliyoruz. Bu güveni sağlamak için birçok alanda çalışma yapmaktayız. Öncelikle çalışanlarımıza yola çıkmadan önce sipariş verdiğiniz ürünleri tek tek kontrol ederek eksiksiz bir şekilde sizlere ulaştırmasını söylemekteyiz. Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplı olması dış etkenler tarafından gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı olmasını sağlamakta ve ürünlerinize en ufak bir zarar gelmesini engellemekteyiz.

Nöbetçi kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında araştırma yaparak nasıl daha kaliteli hale geleceği konusunda çalışmalar yapmaktayız. Bu çalışmalar doğrultusunda hizmetimiz çok daha kaliteli hale gelmekte ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp