İçeriğe geç
Akmerkez Kurye

Akmerkez Kurye

Akmerkez Kurye olarak müşterilerimizin ihtiyacına ve talebine göre hızlı teslimat gerçekleştiriyoruz. Bütün Beşiktaş’a ve İstanbul’un diğer ilçelerine motosikletle ulaşıyor, en kısa sürede paketlerinizi teslim ediyoruz. Mesafe ve trafik yoğunluğu sebebiyle teslimat süresi de değişiklik gösteriyor. En hızlı teslimatı yapabilmek için bütün ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Bölgede iş yerlerinin ve evlerin bulunması taşınan paketlerin çeşitlilik göstermesi anlamına geliyor. Genellikle iş sahipleri adına belgeleri ve dokümanları taşıyoruz. Şahsî gönderiler ise çoğunlukla hediyelik eşyalar, özel günleri kutlamak için pasta ve çiçek, medikal ürünler, teknolojik malzemeler vb. gibi paketler oluyor. Bunları istenen adrese teslim ediyoruz.

Çağrı merkezimizi aradığınız zaman adresinizi veriyorsunuz. Biz de Akmerkez kurye olarak adresinize gelip paketinizi alıyoruz. Alıcının adresine gidene kadar geçen sürede paketinizin konumunu takip edebiliyorsunuz. Ürününüzü teslim edene kadar bütün ekip arkadaşlarımız paketinizin süreciyle ilgili bilgi sahibidir. Teslim ettiğimizde de size bildirilir. Alıcının adı soyadı ne ise paketiniz söylediğiniz kişiye teslim edilir. Kuryemiz paketinizin güvenliğinden sorumludur. Mahremiyet birincil önceliğimizdir. İkinci önem verdiğimiz konu da gönderinizin istediğiniz zaman diliminde adrese ulaşabilmesidir. Bunun için bütün ekibimiz seferber olur.

Akmerkez Kurye Hizmeti

Motosikletlerin bakımı önemlidir. Kuryelerimiz trafikteyken herhangi bir sorunla karşılaştığında kısa sürede çözüm üretebilmelidir. Bu sebeple Akmerkez kurye olarak sektörde kullanılabilecek en iyi donanımı sağlamaya çalışıyoruz. Teknik elemanlarımız motosikletlerin bakımını düzenli şekilde yapıyor. Teslimatta aksamama olmaması, hızın yavaşlamaması için bu kontroller önemlidir.

Kuryelerimizin de aynı zamanda yol bilgisine hâkim, semtin bütün ve diğer bütün semtlerin mahallerini iyi tanımaları ve kestirme yollardan adrese ulaşmaları zaman tasarrufu için gereklidir. Sürüş kabiliyetlerinin iyi olması, yoğun tempoda çalışmaya dayanabilecek kapasiteye sahip olması bu işi yaparken avantaj sağlar. Kuryelerimizin vasıflarına bu sebeple dikkat ediyor, eksikleri varsa talim yaptırıyoruz.

Kaliteli hizmet vererek müşterimizin memnuniyetini önemsiyoruz. 7/24 çalışarak gece bile teslimat yapıyoruz. Her müşterimizin özel olması, teslimatın da kişiye özel olması demek anlamına geliyor. Bu özel teslimatta en iyi hizmeti vererek en uygun fiyatı belirlemeye gayret ediyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp