İçeriğe geç
İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli kurye hizmetlerimizle bir noktadan başka bir noktaya hızlı biçimde taşınması gereken her türlü paketinizi taşıyoruz. İhtiyacınıza göre farklı adreslere dağıtılacak olan, farklı adreslerde imzalatılacak olan paketlerinizde yardımcı oluyoruz. Kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı taşımacılık çözümleri için günün her saatinde çözüm ortağı oluyoruz. Hem bireysel gönderisi hem de kurumsal gönderisi olan bütün müşterilerimize yardımcı oluyor, hatta anlaşmalı kurye hizmeti de sağlayabiliyoruz. Uzman ekip, yeni nesil araçlar ve kurumsal hassasiyetle öne çıkıyoruz.

İkitelli kurye hizmetlerimiz ile patlayıcı, yanıcı, tehlikeli, yasak maddelerin taşımacılığını yapmıyoruz. Onun haricinde hemen her türlü gönderinizi güvenli teslimat ayrıcalığıyla taşıyoruz.

Uzman ekibimizle fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adreslere ulaştırıyoruz. Ayrıca ehliyet, matbuat gibi toplu dağıtım, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, pasaport, bilgisayar, tablet, bilet, anahtar, laptop gibi ürünleri de yoğun biçimde taşıyoruz.

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli kurye alanında pek çok farklı kurye modeliyle her ihtiyaca cevap veriyoruz. Başlıca kurye modellerimiz ve özellikleriyse şunlardır:

  • Normal kurye: En ekonomik kurye modeli olup mesai saatleri içinde en uzak noktalara dahi 180 dakikada teslimat yapılabilmektedir. 40 dakikada kuryelerimiz paketleri yerinden alabilmektedir.
  • Ekspres kurye: Hem hızlı hem ekonomik bir kurye arayanlar için hızlı kuryemiz tam göredir. 30 dakika içinde paketleriniz teslim alınmakta ve 90-120 dakikada isten adreslere ulaştırılmaktadır.
  • Vip kurye: Çok daha acil paketleriniz için acil kurye hizmetimiz tercihinize açılmıştır. Bu kurye modelimizde iletişime geçtiğinizde 20 dakika içinde paketiniz alınır ve 45-60 dakika arasında alıcısına ulaştırılır.

Semtimizde firmamızın sağlamış olduğu ayrıcalıklardan birisi fiyatlarıdır. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz kurye türüne, güzergaha ve paketinize göre belirlenmektedir. Her zaman en iyi fiyat politikamız devam etmektedir. Gerek net fiyat gerekse randevu için 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp