İçeriğe geç
Ziverbey Kurye

Ziverbey Kurye

Ziverbey Kurye işletmesi sizlere kolay iletişim kurabileceğiniz seçenekler sunmaktayız. Öncelikle bünyemizde bulunan santral ve sekreter elemanları sayesinde bizleri aradığınız zaman hiç beklemeden anında iletişim kurabilmekte ve istediğiniz hizmeti aktarabilmektesiniz. Aynı zamanda aktif olarak kullandığımız WhatsApp numaramıza da mesaj attığınız zaman anlık olarak cevap almakta ve iletişim kurabilmektesiniz. Ayrıca internet sitelerimiz de bulunan canlı destek hattı sayesinde de çok hızlı ve anlık olarak iletişim kurabilmekte ve istediğiniz her türlü bilgiyi almaktasınız. Bünyemizde çalışan iletişim elemanları düzenli olarak verdiğimiz hizmet hakkında eğitim almakta ve sizlere her türlü bilgiyi aktarabilecek donanıma sahip olmaktadırlar.

Ziverbey kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışacak elemanları işe alırken çok titiz bir şekilde davranmaktayız. Bu elemanları birçok testten geçirmek suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekte ve bu meslekte daha önce sigortalı olarak çalışmış olmalarını şart olarak sunmaktayız. Daha sonra işe alımlarını gerçekleştirdiğimiz bu elemanlara ilk bir ay boyunca çeşitli eğitimler vermek suretiyle sizlere hizmet sunmak için donanımlı hale getirmekteyiz. Ayrıca verdiğimiz diksiyon eğitimleri sayesinde sizlere karşı çok saygılı ve güler yüzlü bir şekilde yaklaşmakta ve sağlıklı bir iletişim kurulmaktadır.

Ziverbey Kurye Hizmeti

Sunduğumuz hizmet esnasında aktif olarak sürekli kullandığımız materyallerin başında motorlarımız gelmektedir. Bu sebepten dolayı motorlarımıza gösterdiğimiz özen çok fazladır. Bu motorların fren bakımlarını, motor bakımlarını ve tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve gerektiği zaman değişimlerini yapmaktayız. Bu yaptığımız bakımlar ve değişimler sayesinde sunulan hizmet esnasında motorların arıza verme risklerini en aza indirmekle beraber siz müşterilerimize hızlı ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Bu özellikler sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Ziverbey kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlarımıza ürün bilgileri hakkında eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımız ürünlerinizi motorlara yerleştirirken bu bilgiler ışığında yerleştirmektedirler. Kırılacak eşyaları sabitlemek suretiyle yerleştirmekte, hassas olan yiyeceklerinizi ezilmemeleri için en üst kısma yerleştirmelerini yapmaktadırlar. Bu sayede sizlere sorunsuz ve hasarsız bir hizmet vermekteyiz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp