İçeriğe geç
Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı kurye işletmesi olarak sizlere yıllardır hizmet veriyor olmanın verdiği tecrübe ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz kurye sektöründe hizmetin kaliteli olabilmesi için işletme bünyesinde hangi özelliklerin bulunması gerektiğini çok iyi bilmekteyiz. Bu tecrübe ve bilgilerimiz ışığında sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında sürekli olarak güncellemeler ve geliştirmeler yapmak suretiyle sunduğumuz hizmeti müşterilerimizin isteklerine uygun bir şekilde sunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Sunduğumuz hizmette kullandığımız teknolojinin devamlı güncelleniyor olması, çalışan kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile güncel eğitimler veriliyor olması, kullandığımız motorların devamlı olarak yeni modeller ile değiştiriliyor olması sunulan hizmetin kalitesini ister istemez yukarı yönde artırmaktadır.

Okmeydanı kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin çoğu aşamasında teknoloji kullanımından çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde siz müşterilerimizin verdiği siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve hemen haberimiz olmaktadır. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmak suretiyle yola çıkmaktadır. Yola çıkmadan önce kullandığımız navigasyon programları sayesinde adresinize en kısa ve en güvenli varabileceğimiz güzergâhı belirlemekte ve o yoldan en kısa sürede adresinize ulaşmaktadırlar. Ayrıca aldığınız hizmet ile ilgili internet sitemize girerek puanlama ve yorum yaparak şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Okmeydanı Kurye Hizmeti

Özellikle son yıllarda temassız teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu teslimat yöntemi sayesinde sağlıklı bir şekilde teslimat yapılmaktadır. Bu teslimat yöntemi ile kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmak suretiyle zili çalarak oradan ayrılmaktadırlar. Sizler de siparişlerinizi güvenli bir şekilde teslim almaktasınız. Özellikle Corona virüs sonrasında en çok tercih edilen teslimat yöntemi temassız teslimat yöntemidir.

Okmeydanı kurye işletmesi olarak sunduğumuz ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme yöntemi de bulunmaktadır. Bu yöntem sayesinde öncelikle ürününüzü kontrol etmek suretiyle ödeme yapmaktasınız. Kapıda ödeme yöntemi ile ister nakit isterseniz post cihazlarımız yardımı ile kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi hem müşterilerimizin siparişlerini kontrol ederek ücret ödemelerini hem de nakit ödeme yapmalarını sağlamaktadır

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp