İçeriğe geç
Soğanlık Kurye

Soğanlık Kurye

Gelişmiş kurye hizmetleri veren firmamız, Kartal ilçesi dahilinde bulunan, canlı bir iş hayatına sahip Soğanlık semtinden tüm İstanbul’a hatta tüm Türkiye’ye taşımacılık yapmakta, 7/24 verdiği hizmetlerle her daim zamanında teslimat gerçekleştirmektedir.

Firmamız bünyesinde birçok farklı kurye seçeneği, siz değerli müşterilerimiz için en üst seviyede sunulmakta, teknolojik, güler yüzlü ve çözüm odaklı iş anlayışımız sayesinde %100 müşteri memnuniyeti oluşturulmaktadır.

Son on yılda, yeni nesil kurye hizmetleri, geleneksel kargo hizmetlerinin yerini almaya başlamış, önceden şehir içinde dahi günler süren taşımacılık artık birkaç saatte hatta dakikalar içerisinde tamamlanır hale gelmiştir.

Firmamız, Soğanlık kurye hizmetleri ile yeni nesil kurye hizmetlerini tüm İstanbullulara sunmakta, aynı gün içerisinde tamamlanan hizmetleri sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Soğanlık’tan tüm İstanbul’a olacak şekilde icra edilen kurye hizmetlerimizde, bakımlı ve genç motosiklet filomuzu kullanıyor, profesyonel moto kuryelerimizle 7/24 hizmet veriyoruz. Soğanlık kurye hizmetlerimizi, kurye talebinizi iletmeniz ile başlatıyor, sizin için en uygun randevuyu oluşturuyor, talep ettiğiniz hizmet dahilinde tamamlanacak şekilde planlama yapıyor ve planımızı uygulamaya koyuyoruz.

Bulunduğunuz yerden gönderinizi teslim alıyor, şehir içinde dilediğiniz adrese tam zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizin kısa sürede tamamlanmasının yanı sıra kolaylık ve güvenlik sağlamasına azami özen gösteriyor, tüm gönderilerinizin hasarsız bir şekilde teslim edileceği garantisini veriyoruz.

Soğanlık Kurye Hizmeti

Soğanlık, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan, iş merkezlerinden biri olarak tanınmakta, semtte sürekli canlı bir hayat akışı bulunmaktadır. Hem semt sakinlerinin hem de iş yeri sahiplerinin, hızlı ve güvenli kurye çözümleri elde etmesi amacı ile Soğanlık kurye ekibimiz canla başla çalışarak, 7/24 hizmet vermekte, tüm müşterilerimizin memnuniyeti en üst safhada oluşturulmaktadır.

Giderek hızlanan modern hayatın içerisinde, hızlı, ekonomik, güvenli ve özverili bir çalışma ile yürüttüğümüz operasyonlarımız, müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıran çözümlere ekonomik bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik kurye çözümlerimiz iş ve özel hayatınızın vazgeçilmezi olacak, işiniz için en iyisini elde etmeniz sağlanacaktır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp