İçeriğe geç
Atakent Kurye

Atakent Kurye

Her türlü paketler için kurye hizmet seçenekleri bulunuyor. Büyük ya da küçük paketlerinize uygun araçlar ile bir noktadan başka bir noktaya paketlerinizin teslimatları yapılmaktadır. Kuryeler aracılığı ile gönderilerinizi istediğiniz adrese ulaştırılarak kısa zamanda teslim alabiliyorsunuz. Bizlerde firma olarak her daim bu sektör içerisinde kaliteli hizmetlerimizi yapamaya devam ettik ve ediyoruz. Alanında tecrübeli ve uzman kadromuz sayesinde planlı çalışmalar yaparak paketlerinizin taşınmasını ve teslim edilmesini sağlıyoruz. Atakent kurye hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evrak, dosya, belge, çiçek, hediye, giyim, gıda, ilaç gibi küçük paketlere sahip gönderilerin teslimatları için moto kurye hizmetleri tercih edilmektedir. Gün içerisinde ve kısa sürede yapılan bu teslimatlar için en çok rağbet gören moto kuryelerdir. Bizlerde firma olarak moto kurye hizmetlerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. Atakent kurye olarak yapmış olduğumuz bu hizmetlerimizden çok fazla müşterimizin memnuniyetlerini kazandık. Bu başarılarımız ile dahada fazla insanın hayatında önemli hizmetler sunmak için devamlı çalışıyoruz. Sizlerde eğer moto kurye hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Atakent Kurye Hizmeti

En çok tercih edilen bir diğer kurye hizmetlerimizden birisidir motorlu kuryeler. Alanında deneyimli kuryelerimiz sayesinde paketlerinizi en kısa sürede istediğiniz adreslere ulaştırıyor ve sizlere teslim ediyoruz. Küçük boyutlu ve yasal içerikli paketlerinizi en kısa zamanda kuryelerimiz ile istenilen noktalara ulaştırıyoruz. Atakent kurye hizmetlerimizden memnuniyet duyan müşterilerimiz arasında sizlerin de olacağının umudu ile özenle işlerimizi yapıyoruz. Motorlu kurye hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Her müşterimizin bütçesine uygun kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Fiyatlar konusunda net bir şey söylememiz mümkün olamayacaktır. Çünkü paketlerin boyutları, ağırlıkları, seçilen kurye hizmeti, gidilecek mesafe gibi etkenler fiyatlar üzerinden değişiklik gösterebilmektedir. Bizler firma olarak her zaman en ekonomik kurye hizmetlerimizi müşterilerimize sunduk. Kalite standartlarındaki bu hizmetlerimizden faydalanarak memnuniyet duyabilirsiniz. Bizlere günün her saati ve haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp