İçeriğe geç
Ortaköy Kurye

Ortaköy Kurye

Ortaköy kurye işletmesi olarak öncelikle sistemlerimiz sayesinde siparişlerinizden haberdar olmaktayız. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmaktadır. Yola çıkmadan önce siparişleriniz teker teker kontrol edilmekte ve eksiksiz bir şekilde yola çıkmaktadır. Kurye elemanlarımızın çevre bilgileri ve kullanılan navigasyon sistemleri sayesinde güzergâh belirlenerek yola çıkılmaktadır. Kurye elemanlarımızın ileri motor kullanım yetenekleri sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. Sipariş verirken seçtiğiniz sipariş yöntemi ile sizlere teslim edilmektedir. Kısaca anlattığımız bu kurye hizmeti sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yerine getirilmekte ve olabildiğine hızlı bir şekilde siparişleriniz sizlere ulaştırılmaktadır. Sizler de böyle hızlı ve güvenli bir hizmet almak istiyorsanız işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Ortaköy kurye işletmesi olarak işe alımlarını gerçekleştirdiğimiz her elemanımıza öncelikle ürün bilgileri hakkında gerekli eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde elemanlarımız ürünlerinizi motorlarımıza yerleştirirken ürünlerin hassaslık seviyelerine göre yerleştirmekte ve hiçbir ürünün zarar görmemesini sağlamaktadır. Kırılacak eşyaların sabitlenerek yerleştirilmesi ve domates gibi ezilebilecek ürünlerin ise en üst kısma konulması suretiyle yerleştirmeler yapılmaktadır. Bu ürün bilgileri sayesinde sipariş verdiğiniz hiçbir ürün en ufak bir zarar görmeden sizlere ulaşmakta ve sizlerin memnuniyetleri ile güven duygunuz kazanılmaktadır.

Ortaköy Kurye Hizmeti

Sizlerin bir kurye hizmetine ihtiyacınız var ise bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. İşletme olarak bünyemizde bulunan çok sayıda santral elemanlarımız sayesinde bizleri aradığınız zaman hiç beklemeden bizlere ulaşmaktasınız. Acil bir hizmete ihtiyacınız olduğunda veya normal bir hizmete ihtiyacınız olduğunda en kısa süre zarfı içerisinde talebinizi bize ileterek en hızlı hizmeti almaktasınız. Ayrıca WhatsApp üzerinden mesaj atarak da anlık iletişim sağlamakta ve istediğiniz hizmeti almaktasınız.

Ortaköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin hızlı bir şekilde yerine getirilmesi gerektiğinin farkındayız. Bu farkındalık sayesinde birçok özelliğimizi geliştirerek sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlamaktayız. Motorlarımızın düzenli olarak model yükseltmelerinin yapılması, çalışan kurye elemanlarımıza belirli aralıklar ile ileri derece motor kullanım eğitimleri verilmesi, teknoloji kullanımın artırılması gibi özelliklerimiz sayesinde sunduğumuz hizmetin hızı her geçen artarak siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp