İçeriğe geç
Topkapı Kurye

Topkapı Kurye

Topkapı kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet sunmakta ve sunulan bu hizmetler sayesinde kurye sektöründe çok büyük tecrübeye sahip olmaktayız. Bu tecrübe sayesinde ise sunduğumuz hizmetin nasıl daha kaliteli olması konusunda çözümler bulabilmekte ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmekteyiz. Kurye sektöründe verilen bir hizmetin kaliteli olabilmesi için öncelikle güvenli şekilde teslimat yapılması gerekmektedir. Ürünlerin eksiksiz ve hasarsız şekilde müşterilere teslim edilmesi en önemli konudur. Güvenli hizmet sunarken aynı zaman sunulan hizmetin hızlı olması ve müşterilerin bekletilmemesi gerekmektedir. Bu özellikler ile sunulan hizmet her zaman kaliteli hizmet olarak ortaya çıkmakta ve müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

Topkapı kurye işletmesi olarak sunulan hizmet doğrultusunda birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri müşterilerimize günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilmeyi ve rahatlıkla alışveriş yaparak istedikleri ürünleri alabilmelerini sağlamaktadır. Kapıda ödeme yöntemi seçerek ayrıca ürünlerinizi kontrol etme olanağına sahip olmaktasınız. Ürünlerinizin eksiksiz ve sorunsuz olduğunu kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden sipariş verme aşamasında da kredi ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi ile de ister nakit isterseniz post cihazlarımız yardımı ile yine kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Topkapı Kurye Hizmeti

Motor kullanımı konusunda elemanlarımızın ayrı bir tutku ve sevgilerinin olması gerektiğini düşünmekteyiz. Motor kullanımı konusuna ayrı bir sevgisi olan çalışanlarımız bu sayede yaptıkları meslekleri severek yapmaktadırlar. Severek yapılan bir meslek kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurye sektöründe de en ufak bir hataya yer olmadığı gibi hizmetin kaliteli olması çok önemli bir özelliktir.

Topkapı kurye olarak çalışan elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ürün bilgileri hakkında eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde elemanlarımız ürünlerinizi motorlarımıza yerleştirirken bu bilgiler ışığında yerleştirmektedirler. Kırılacak eşyalarınızı sabitleyerek, hassas olan, ezilecek olan ürünlerinizi ise en üst kısma koymak suretiyle güvenli bir yerleştirme aşaması yapmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktadırlar.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp