İçeriğe geç
Samatya Kurye

Samatya Kurye

Samatya kurye uygulamalarımızla Fatih ilçesinde yer alan semtimiz içindeki herhangi bir adres ile başka bir adres arasında taşınması gereken bütün paketlerinizi taşıyoruz. Ayrıca Anadolu ya da Avrupa yakası fark etmeksizin bütün İstanbul mahalleleriyle semtimiz arasında taşınacak paketlerinizde de yardımcı oluyoruz.

Özellikle teknolojinin, iletişim kanallarının, alışveriş alışkanlıklarının değişmesi semtimizde kuryeye çok daha fazla rağbet olmasına neden olmuştur. Çünkü kuryelerimiz en temelde hızlıdır ve diğer yöntemlerle günler sürecek teslimatları bizler dakikalar içinde yapabiliyoruz. Böylece acil ortaya çıkan gereksinimlerde ve hemen ulaştırılması gereken bütün paketlerde çözüm sağlıyoruz.

Samatya kurye hizmetlerimizi tamamen alanında deneyim sahibi, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü ve çözüm üretmeye odaklı bir ekiple sürdürüyoruz. Tarafımıza ulaştığınız anda taşıma sürecini en kolay ve en hızlı biçimde halletmek için imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Sahada ve çağrı merkezimizde en gelişmiş teknolojileri, yeni model araçları ve ekipmanları kullanıyoruz. Böylece oluşabilecek riskleri minimalize ederek bütün teslimatlarımızı vadettiğimiz sürede tamamlıyoruz. Şehrimizin bütün otogar, liman, havalimanı, gümrük merkezleri, iş merkezleri, sanayi sistemleri, kamu kurumları da diğer hepsini hizmet alanımıza dahil etmiş bulunuyoruz.

Samatya Kurye Hizmeti

Samatya kurye uygulamalarımızda her zaman güvenilir taşımacılık yapıyor, paketlerinizi tamamen özel saklama alanlarımızda taşıyoruz. Hiçbir hasar, deforme ya da kaybolma gibi olumsuzluklara mahal vermiyoruz.

Farklı kurye çeşitlerimizle istediğiniz hızda fatura, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, bilgisayar, tablet, telefon, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca numune, kimlik, pasaport, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, ruhsat, plaka, bilet, anahtar, laptop tarzı bütün ürünlerinizi taşıyoruz.

Samatyagenelinde firmamız daima en uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin ne kadar mesafede taşınacağına, paketinizin ağırlık ve hacminin ne olduğuna, aciliyetine göre seçeceğiniz kurye türüne göre belirliyoruz. 7 gün, 24 saat en uygun fiyatlar için iletişim kanallarımızı açık tutuyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp