İçeriğe geç
Esenkent Kurye

Esenkent Kurye

Esenkent kurye Esenyurt’a bağlı mahallelerden birisi olan mahallemizde en çok talep gören ihtiyaçlardan birisidir. Modern yaşamın getirilerinden birisi olan kurye ile herhangi bir adresten dilediğiniz adrese paket gönderimi yapabilirsiniz. Üstelik bunun için hiçbir zahmete katlanmanıza gerek yoktur. Oturduğunuz yerden telefon ile iletişime geçebilir, kuryelerimizin paketlerinizi alıp belirteceğiniz adrese teslim etmesini sağlayabilirsiniz.

Yıllardır kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik taşımacılığın değişmez adresi olmakla birlikte aynı zamanda talebe göre gereken esnekliği de gösterebiliyoruz. Dilerseniz başka bir adresten alınıp tarafınıza getirilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıyabiliyor, dilerseniz birden çok adrese dağıtılması gereken, farklı adreslerde imzalanması gereken paketlerinizi de başarıyla taşıyoruz.

Esenkent kurye alanında her zaman profesyonel bir ekiple görev alıyoruz. Alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, tecrübeli ve özverili ekiplerimizle yasak, yanıcı, patlayıcı, tehlikeli olmayan her türlü ürününüzü taşıyoruz.

Tamamı modelli, bakımları aksatılmadan yapılan, en yeni donanımlara sahip araçlarımızla hediye, fatura, paket, numune, evrak, ruhsat, laptop, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, mektup, e-ticaret sipariş ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizin taşımacılığını yapıyoruz. Aynı şekilde bilet, anahtar, ilaç, çiçek, basın, tablet, bilgisayar, meyve, tekstil, gıda, kimlik, pasaport, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, yemek, çikolata, telefon ve daha onlarca paketinize hizmet veriyoruz.

Esenkent Kurye Hizmeti

Esenkent kurye çözümlerimizde her amaca uygu seçenekler sunuyoruz. Farklı kurye modelleri arasında gönderinizin aciliyetine, gönderi zamanına ve paketinize göre en uygun seçimleri yapabilmenizi sağlıyoruz. Normal kuryemizle 180-240 dakika arasında istenen noktalara teslimat yapabiliyoruz. Hızlı kuryemizle 90-120 dakika arasında teslimat vadediyoruz. Acil kuryede ise 45-60 dakikada alıcılarına paketlerinizi ulaştırıyoruz. Esenkent gece kurye ile sadece mesai saatleri içinde değil, günün her anında istediğiniz adrese teslimat yapıyoruz.

Kurye olarak aynı zamanda uygun fiyatların değişmez adresiyiz. Fiyatlandırmamızı paketinizin taşınacağı mesafeye, tercih edeceğiniz kurye türüne ve gönderinizin özelliklerine göre belirliyoruz. Bütün talepleriniz için telefonun diğer ucunda sizleri bekliyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp