İçeriğe geç
Süleymaniye Kurye

Süleymaniye Kurye

Süleymaniyeİstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden birisi olup çok farklı medeniyetlerden, farklı dönemlerden birçok izi burada bulmak mümkündür. Tarihi yapılar yanında bölgemiz modern İstanbul’u da başarıyla yansıtmaktadır.

Binlerce kişinin ikamet ettiği bölgede çok sayıda firma, işletme, ofis, kamu kurumu da yer almaktadır. Gününü her saati hareketliliğin devam etmesiyle daima farklı adresler arasında taşınması gereken paketler ortaya çıkmaktadır. Süleymaniye kurye uygulamalarımızla yıllardır bütün gönderileriniz için hizmet veriyor, farklı adresler arasında taşınacak bütün paketlerde yardımcı oluyoruz.

Süleymaniye kurye alanında pek çok ayrıcalığı bir arada sağlıyoruz. Bunların başında hızlı olmamız gelmektedir. Modern dünyada insanlar ihtiyaçlarını çok daha seri karşılamak istemekte, en acil biçimde taleplerinin karşılanmasını arzulamaktadır. Bu nedenle de geleneksel taşımalar yetersiz olmaktadır.

Kurye uygulamalarımız ile İstanbul’un en uzak noktaları arasında dakikalar içinde ulaşım sağlayıp teslimat yapabiliyoruz. Bu da size zaman tasarrufu yaptırıyor. Kısa sürede ihtiyaçlarınızı gidererek üretkenliğinizi arttırıyor, arta kalan zamanınızı daha farlı alanlarda kullanabiliyorsunuz.

Yeni model araçlarımız ve uzman ekibimizle bizler fatura, diş malzemeleri, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, laboratuvar test ürünleri, basın, ruhsat, plaka, evrak, paket, yemek, çikolata, davetiye, dergi, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerde de yanınızda oluyoruz.

Süleymaniye Kurye Hizmeti

Süleymaniye kurye alanında farklı kurye çeşitleriyle hizmet veriyor, ihtiyacınızın aciliyeti ne kadarsa ona uygun tercihte bulunabilmenizi sağlıyoruz. Anadolu ya da Avrupa yakası fark etmeksizin İstanbul’un diğer bütün yerleri kapsama alanımızdadır.

Her bir kurye modelimizin teslimat süresi farklı olmakla birlikte en yavaş ile en hızlı kuryelerimizde 45-240 dakika arasında değişmektedir.

Kurye hizmetlerimiz aynı zamanda son derece güvenlidir. Özel bölmelerde, uzman ekiplerimiz paketlerinizi güvenli biçimde taşımaktadır. Bu sayede hiçbir hasar, kaybolma, karışma, ezilme gibi durumlar ortaya çıkmamaktadır. Bütün bu fırsatlar cazip fiyatlarla sizlerle olmaktadır.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp