İçeriğe geç
Yeşilpınar Kurye

Yeşilpınar Kurye

Motokurye Hizmeti firmamız güvenilir, alanında başarılı ve hızlı bir teslimat firmasıdır. Yasal olan her türlü gönderiyi adresinize ulaştırıyoruz.  Göndermek istediğiniz firmamıza uygun gönderileri istediğiniz konuma güvenilir ve hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Zaman herkes için kıymetlidir, zamandan tasarruf edebilmek için Yeşilpınar kurye firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Belge, dosya, gıda, eşya ve önemli evraklar gibi gönderileri teslim etmeniz için pek çok seçenek vardır ancak Motokurye Hizmeti firmamızı tercih ettiğiniz takdirde teslimatlarınız adreslerinize daha güvenli, hızlı ve kargo firmalarına kıyasla daha uygun fiyatlar ile teslim edilir.

Yeşilpınar kurye hizmetlerimizle her isteği karşılamak adına çeşitli kurye seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Aynı gün içerisinde teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için normal kurye modelimizle ön plana çıkıyor, 2-3 saat içerisinde en uzak adreslere bile teslimat yapabiliyoruz.

Hızlı kurye hizmeti seçeneklerimizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor, ulaşım sağladığınız anda adresinize en yakın mesafede yer alan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz. 1-1,5 saat içerisinde teslimat yapıyoruz. En acil şekilde ulaşması gereken gönderileriniz için de 45 dakika ile 60 dakika arasında teslimat sağlıyoruz.

Yeşilpınar Kurye Hizmeti

Yeşilpınar kurye hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin beklentilerini gidermeye odaklanıyoruz. Bunun için fiyatlarımızın da her zaman ulaşılabilir olmasına özen gösteriyoruz. Genel bir fiyatlandırma yerine tüm sektördeki gibi bazı durumlara göre her iş talebini özel olarak fiyatlandırıyoruz.

Kurye fiyatlarımız üzerinde en temel etken uzaklıktır. Uzaklık hesabı günümüz teknolojileri ile net bir şekilde yapılabilmekte, gönderilerinizin teslim edileceği konum fiyatlandırma da göz önünde bulundurulmaktadır.

Yeşilpınar kurye hizmeti fiyatlarımızdaki bir diğer etken tercih edilen kurye hizmetidir. Motor kurye seçeneğimizle istenen teslimat süresi azaldıkça fiyat da artmaktadır. Ayrıca gece kurye hizmetimiz için ek ekipmanlar, güvenlik ve mesai devreye girdiği için diğer hizmetlerden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Firmamız her zaman en uygun kurye firmaları arasında yer almaya devam etmektedir. İstediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek daha net bilgi alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp