İçeriğe geç
Mahmutpaşa Kurye

Mahmutpaşa Kurye

Gelişen teknoloji ile birlikte ulaşım çok farklı bir noktaya gelmiş ve günümüze, rahatlığın getirdiği kolay ulaşabilme arzusu hâkim olmuştur. Bizlerde bu durumda müşterilerimizin kolay ulaşabileceği kurye hizmetlerimizi sunuyoruz.

Normal, express ve vip olmak hizmetlerimiz mevcuttur. Sağladığımız teslimat kişilere özel olup Mahmutpaşa kurye ile en güvenli şekilde sizlerin istediği adrese ulaştırıyoruz.

  • Normal kurye hizmetleri: Ekonomik, uygun fiyatlı, güvenli teslimat ile standart kurye tipi ile teslimat 210-240 dakika içerisinde sizlere ulaşmaktadır.
  • Express kurye hizmetleri: Hızlı ve ekonomik, güvenli teslimat ile standarttın üstünde teslimat 90-120 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.
  • Vip kurye hizmetleri: Acil teslimatlar için seçilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet halinde olup 45-60 dakika içerisinde güvenli bir şekilde teslimat gerçekleştirilmektedir.

En iyi hizmeti sağlayan motosikletli kurye firmasında sürekli tercih edilmekteyiz. Yaşattığımız deneyim ve avantajlar ile müşterilerimiz daima memnun olmaktadır. Çalışan uzman ekip arkadaşlarımız son derece saygılı, işinin getirdiği sorumlulukların farkında, iletişimi güçlü kişilerden oluşmakta ve müşteri memnuniyetine özen göstermek için çabalamaktadır. Mahmutpaşa kurye olarak çalışan arkadaşlarımıza gerekli teçhizatlar sağlanmaktadır ve onların güveliği bizim için çok önemlidir.

Mahmutpaşa Kurye Hizmeti

Profesyonel ekibimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli gelişen hizmetlerimize kolayca adapte oluyoruz. Kuryelerimiz yağmur, çamur demeden her mevsimde, trafik yoğunluğuna rağmen zamanında teslimatı gerçekleştirmektedir. Çalışan ekibimiz trafik kurallarına uyan, motosikletleri iyi kullanan, ehliyet ve sigortalı kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple çalışma motivasyonumuz yüksek olup memnun müşteriler kazanıyoruz.

Her daim anlayış içerisinde olan çalışma ekibimiz müşteri istek, öneri ve şikayetlerine kulak asmaktadır. Mahmutpaşa kurye sağladığı hizmet ile güler yüzlü bir şekilde en acil durumlarda yanınızda olmaktayız. Kurduğumuz sağlam ilişki sayesinde tercih edilen ve en güvenilen kurye firması olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Siz müşterilerimizin tek yapması gereken:

  • Yararlanmak istediğiniz kurye hizmetimizi belirtmeniz,
  • Girdiğiniz bilgilerin doğru olup olmadığının kontrolünü sağlamanız,
  • Teslimat sonucunda paketinizi adresinizden teslim almanızdır.

Bütçe konusunda siz değerli müşterilerimize zorluk çıkarmamaktayız. Sizlerde güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp