İçeriğe geç
İstoç Kurye

İstoç Kurye

İstoç Kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çok büyük bir düzenli ve kaliteli çalışma içerisindeyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli olarak artırabilmek için ekip olarak iyi bir şekilde çalışmaktayız. Sunduğumuz hizmetin nasıl daha hızlı, nasıl daha kaliteli ve nasıl daha uygun fiyatlı olabileceği hakkında araştırmalar yapmaktayız. İşletmemiz bünyesinde çalışacak elemanların seçiminde, sunduğumuz hizmet sırasında kullanılacak motorların seçimlerinde ve o motorların korunaklı hale getirilmesinde büyük emek harcamaktayız. Tüm bu çabalarımız siz müşterilerimizin memnuniyeti için yapılmaktadır.

Siz müşterilerimizin kuryelerini adreslerine götürürken paketlerinize gözümüz gibi bakmaktayız. Verdiğiniz siparişlere en ufak bir hasar, darbe gelmemesi için büyük bir özen ve titizlik göstermekteyiz. Kullandığımız motorların taşıma kısımlarının iç taraflarını yumuşak köpükler ile donatmak suretiyle hem anlık oluşabilecek darbelere karşı korunaklı getiriyor hem de söylediğiniz sıcak yemeklerin soğumaması adına hava koşullarından korumuş oluyoruz.

İstoç Kurye Hizmeti

İstoç kurye olarak sunduğumuz hizmet esnasında teknolojiden büyük ölçüde faydalanmaktayız. Verdiğiniz siparişler ekranlarımıza anlık olarak düşmekte ve siparişiniz çok kısa bir süre içerisinde hazırlanmaktadır. İşletme olarak kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize en kısa ve en güvenilir yollardan gelmekte ve sizleri bekletmemekteyiz. Kurye hizmetinin en önemli şartlarından bir tanesi hızlı olmasıdır. Biz de bu hızı teknolojiyi kullanmak kaydıyla en üst seviyelere çıkarmaktayız. Ayrıca teknolojik sistemlerimizde bulunan canlı yardım desteği sayesinde bizlere anlık ve canlı olarak istediğiniz her soruyu sorabilir ve en doğru cevabı alabilirsiniz.

İstoç kurye olarak kurye sektöründe olmazsa olmaz özelliğin hızlı olunması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bu sebepten sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Kullandığımız motorların periyodik bakımlarını zamanında yaptırıyor ve motor seçimi yaparken manevra kabiliyetleri daha hızlı motorlar tercih ediyoruz. Ayrıca bu motorları kullanacak olan kuryelerimizi işe alırken şoförlük kabiliyetlerini test ederek işe alımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu iki seçenek bir araya geldiği zaman hızlı bir hizmet ortaya çıkmış oluyor.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp