İçeriğe geç
En Yakın Kurye

En Yakın Kurye

Kurye özellikle son çeyrek asırda ortaya çıkmış ve çok hızlı bir büyüme göstermiştir. Kurye uygulamalarıyla bir noktadan başka bir noktaya gitmesi gereken paketlerinizi hızlı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı biçimde taşıttırabilirsiniz. Bunun için en yakın kurye firması olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Firma olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tamamında profesyonel hamt veriyoruz. 7 gün, 24 saat taşımacılığa devam ediyor, her ne zaman bir kurye ihtiyacınız olsa bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. İlk günden bu yana yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile çalışan bir kuryeden hizmet alabilmenizi sağlıyoruz.

En yakın kurye olarak her zaman alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, dinamik yapısıyla sürekli kendini geliştiren, yenilikçi bir kadroyla çalışıyoruz. Hem çağrı merkezimizde hem de sahada çözüm odaklı bir kadroyla öne çıkarak havalimanları, otogarlar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, oteller, hastaneler, kamu kurumları ve diğer bütün noktalar arasında taşımacılık yapıyoruz.

Her zaman gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en iyi araçlarla taşımacılık yapıyoruz. Bakımlarını aksatmayarak oluşabilecek riskleri minimuma indiriyoruz. Bu da bize bütün paket taşımacılıklarımızda vadettiğimiz sürede paketlerimizi alıcılarına ulaştırmamızı sağlıyor.

En Yakın Kurye Hizmeti

En yakın kurye taleplerinin değişmez adresi olarak aynı zamanda en uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz. Kurye fiyatlarımızı çeşitli etkenlere göre, her taşımada ayrı ayrı belirliyoruz. Paketlerinize en az sizler kadar özen göstererek hiçbir güvenlik zafiyetine mahal vermiyoruz.

Başarıyla hediye, tekstil, gıda, kimlik, bilgisayar, e-ticaret sipariş ürünleri, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, eşya, yedek parça, fatura, meyve, mektup, paket, numune, evrak, ruhsat, laptop, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Basın, plaka, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, ilaç, çiçek, yemek, tablet, her türlü elektronik ürün, laboratuvar test ürünleri, çikolata, telefon, mutluluk ve dahasını alıcılarına en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Aynı zamanda en hızlı kurye taleplerinin de çözümü olarak 7 gün, 24 saat İstanbul’un her yerine farklı kurye modelleriyle teslimat yapıyoruz. Modellerimize göre 45 ila 240 dakika arasında teslimat sağlıyoruz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp