İçeriğe geç
Çamlıca Kurye

Çamlıca Kurye

Çamlıca İstanbul’un en özel semtlerinden birisidir ve seyir zevki açısından eşsiz bir konuma sahiptir. Kulesi, tepesi, camisi ve daha birçok detayıyla İstanbul’un pek çok simgesini beraberinde barındır. Aynı zamanda binlerce nüfusa yüzlerce işletmeye ve işyerine de ev sahipliği yapar. Yılın her döneminde yoğun bir nüfus hareketliliğinin olduğu bölgemizde en çok ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi Çamlıca kurye olmaktadır ve firmamız yıllardır en çok tercih edilen kurye olmayı başarmaktadır.

İlk günden bu yana özveriyle çalışan ekiplerimizin tamamı alanında uzman, deneyimli, birikimli, özverili, işini severek yapan, kendini sürekli geliştiren kişilerden oluşmaktadır. Ekiplerimiz hem sahada hem de çağrı merkezimizde en modern teknolojilerle, en gelişmiş ekipmanlarla ve araçlarla çalışmaktadırlar. Bu sayede dünya standartlarında çözümler sizlerle bulunmaktadır.

Çamlıca kurye hizmetlerimiz ile semtimiz içindeki bir adresten İstanbul’un herhangi bir noktasındaki adrese paketlerinizi gönderebilirsiniz. Havalimanlarına, otogarlara, sanayi sitelerine, alışveriş merkezlerine, okullara, hastanelere, gümrük müdürlüklerine ve diğer bütün noktalara gitmesi gereken paketlerinizi götürüyoruz. Aynı şekilde herhangi bir yerden size gelmesi gereken paketleri de başarıyla alıp getiriyoruz.

Yıllardır evrak, ruhsat, plaka, eşya, ilaç, çiçek, gıda, hediye, fatura, paket, numune, kimlik, pasaport, ehliyet, diş malzemeleri, tablet, her türlü elektronik ürün, matbuat gibi toplu dağıtım, laboratuvar test ürünleri, davetiye, dergi gibi ürünlerinizi taşıyoruz. Aynı şekilde basın, laptop, bilgisayar, bilet, anahtar, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, mutluluk, mektup gibi ürünlerinizi de alıcılarına ulaştırıyoruz.

Çamlıca Kurye Hizmeti

Bölgemizde her ihtiyaca cevap verebilmek için alternatif kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Çamlıca kurye kapsamında paketlerinizin aciliyetine göre seçim yapabilirsiniz. Çok acil gönderileriniz ve acil olmayan gönderileriniz için dilediğiniz zaman aralığında teslimat yapmamızı sağlayabilirsiniz. 7 gün, 24 saat 45 ila 240 dakika arasında teslimat hizmeti alabilirsiniz.

Firma olarak her zaman kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı ve hızlı taşımacılığın adresi oluyoruz. Bütçe dostu fiyat avantajları için her zaman iletişim kanallarımızı kullanabilir, en iyi kurye deneyimini yaşayabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp