İçeriğe geç
Zeyrek Kurye

Zeyrek Kurye

Zeyrek kurye talepleri son çeyrek asırda çok artmıştır. Büyükşehrin ve bölgemizin şahit olduğu değişim ve gelişim bunda en temel etkendir. Firmamız da yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle her defasında kusursuz çözümler sağlamaktadır.

Zeyrek kurye alanında taşıdığımız ürünler çok geniştir. Yasal engel olmayan her türlü gönderiyi taşıyabiliyoruz. En çok taşıdığımız ürünler arasında laboratuvar test ürünleri, evrak, paket, yemek, çikolata, fatura, diş malzemeleri, meyve, yedek parça, kimlik, pasaport, tekstil, gıda, hediye, numune, bilgisayar bulunuyor. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, plaka, eşya, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, matbuat gibi toplu dağıtım, bilet, anahtar, laptop gibi ürünlerden yana da çok fazla talep geliyor.

Kuryeihtiyaçlarındaherkesin aciliyeti her zaman aynı değildir. Bu nedenle çok farklı motorlu kurye çeşitlerine talep olmaktadır. Firmamız semtimiz genelinde çeşitli kuryelerle ön plana çıkarak ihtiyacınıza en uygun seçimi yapmanıza olanak tanımaktadır.

Dilerseniz çok acil olmayan gönderileriniz için normal motorlu kuryeyi seçebilir, 210-240 dakikada paketlerinizi teslim etmemizi sağlayabilirsiniz. Daha acilleri için ekspres kuryemizi tercih edebilir, bu durumda 90-120 dakikada teslimat alabilirsiniz. Çok daha acil gereksinimlerinizdeyse Vip kuryeyi kullanabilir, en uzak yerlere 45-60 dakikada teslimat alabilirsiniz.

Zeyrek Kurye Hizmeti

Semtimizde firmamız kalitesiyle, güvenilirliğiyle, hızıyla adından fazlaca söz ettirmektedir. En az bunlar kadar dikkat çeken bir diğer özelliğimiz ise uygun fiyatlı kuryelerimizdir. Her zaman müşterilerimizin bütçesine hitap edecek, sektörde fark yaratacak fiyat avantajlarıyla öne çıkıyoruz.

Motorlu kurye fiyatlarımızı etkileyen detayların başında mesafe gelmektedir ve mesafe ne kadar kısa ise fiyat o kadar düşmektedir. Bizler İstanbul’un her yerine taşıma yaptığımızdan bölgelere göre de fiyatlar çeşitlenmektedir. Ayrıca farklı kurye modellerimiz tercihinize açıktır ve her bir kurye modelimizin fiyatı değişebilmektedir. Paketinizin ağırlığı, eni, boyu, yüksekliği gibi detaylar da fiyatlandırmada etkili olmaktadır.

Semtimizin en uygun fiyatıyla zeyrek kurye hizmeti alabilmek için 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizi arayabilir, WhatsApp hattımızdan yazabilir, hizmet noktamıza gelebilir ya da web sitemizi kullanabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp