İçeriğe geç
Bulgurlu Kurye

Bulgurlu Kurye

Bulgurlu’da hizmet veren firmamız Bulgurlu Kurye motorla yasal engeli olmayan bütün paketlerinizi taşır. Kişisel eşyalardan, hediyelik paketlere her gönderiyi adresine teslim ediyoruz. Bulgurlu Üsküdar’ın en eski semtlerinden biri olduğu için hem yerleşik halkı hem de semtin işletmelere ve kurumlara olan ev sahipliği müşteri portföyünü belirliyor. Belgelerden, evraklara ve şirketler arası yazışmalara her türlü belgeyi en acil şekilde gitmesi gereken bir diğer işletmeye taşıyoruz.

Müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak esnek bir kurye hizmet modeli benimsiyoruz. Günün her saati çağrı merkezimizi arayıp taşımacılık hizmeti talep edebilirsiniz.

Gün içinde teslim edilmesi gereken bütün paketleri yerine ulaştıran Bulgurlu kurye sistemimiz, Bulgurlu’dan İstanbul’un her semtine olduğu gibi diğer bütün semtlerden de Bulgurlu’ya doğrudur. Motosikletle taşımacılık yapmanın pek çok avantajı vardır. Sıkışık bir trafikte yol almak motorla daha kolaydır. Ayrıca dar sokaklardan geçme ve park alanı bulma noktasında moto kuryeler daha hızlı hareket edebilirler.

Hızın ve esnekliğin adresi olan firmamız, müşterilerinin ihtiyacına göre hız seçenekleri sunar. Buna göre aynı gün içinde farklı zaman dilimlerindeki hızları tercih edebilirsiniz. Böylece ihtiyaca ve talebe göre esnek bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Bulgurlu Kurye Hizmeti

Kaliteli bir hizmetin en önemli iki unsuru hız ve güvendir. Bunun için Bulgurlu kurye olarak hem personel seçiminde dikkatli oluyoruz hem de donanım noktasında en iyi araçlarla yola çıkıyoruz. Teknolojinin de bize getirdiği yenilikleri takip ederek en hızlı ve en iyi donanıma sahip motosikletleri kullanıyoruz. Manevra kabiliyeti yüksek, uygun motor gücüne sahip, dayanıklı, güvenlik özellikleri son derece iyi, fren sistemi ve lastikleri kaliteli olan seçimleri yapıyoruz. Her detayı inceliyoruz.

Kuryelerimizin trafikte güvenli bir seyahat sağlayabilmesi, motosikletin de güvenlikli oluşuna bağlıdır.

Firma olarak donanımdan personel seçimine bütün detaylarla tek tek ilgileniyoruz. En kaliteli hizmet sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. Emeğimizin karşılığını da müşterimizin bir teşekkürüyle alıyoruz. Hizmetimizi aynı zamanda ekonomik vermek için de çabalıyoruz. Uygun fiyata gün içinde taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp