İçeriğe geç
Silivri Kurye

Silivri Kurye

Silivri geniş bir coğrafî alana sahiptir. Sanayiden hizmet sektörüne pek çok alanda çalışmalar yürütülmektedir. Hızlı ve güvenli bir şekilde paketlerini başka bir adrese teslim etmek isteyenler yaygın olarak kurye hizmetlerinden istifade ederler. Biz de firma olarak Silivri Kurye hizmetini en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Silivri’den İstanbul’un bütün semtlerine, şehir içinden de Silivri’ye bütün gönderileri en kaliteli şekilde taşıyoruz.

İstanbul’da ikamet edenlerin ortak sorunu zamandır. Profesyonel kadromuz, zamanla yarışan müşterilerine sürat kazandırır. Gönderilerini en kısa sürede istedikleri adrese ulaştırarak önemli bir iş yükünü müşterilerinin üzerinden almış olur.

Güvenli ve hızlı taşımacılığın adresi olan Silivri kurye çalışanlarıyla 7/24 hizmet verir. Günün her dakikası bize ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alabilirsiniz. Mesai saatleri içinde, mesai saatleri dışında ve gece olmak üzere kuryelerimiz 3 vardiyada çalışır. Hem şahsî gönderileri hem de özel işletmelere, kurumlara ait paketleri güvenle, özenle ve hızla taşır.

Kuryelerimizin sürüş kabiliyeti kadar kullandıkları aracın durumu da güvenliği ve hızı etkilemektedir. Bu sebeple kullanılan motosiklet, hantal bir yapıya sahipse bu önemli iki kriteri gerçekleştirmek pek mümkün olmaz.

Silivri Kurye Hizmeti

Silivri kurye hizmetimiz bütün hava şartlarında gerçekleşmektedir. Kuryelerimizin kendilerini her hava şartında koruyacakları giysileri olduğu gibi kask ve eldiven tarzındaki ekipmanlarını da sağlıyoruz. Yüksek manevra gücüne sahip, dayanıklı, motor gücü yüksek ve hız yapmaya alışkın motosikletlerimizle güvenli yol alıyoruz.

Kuryelerimizi de yoğun trafiğe alışık, öfke kontrolü yüksek, trafik kurallarına uyan kişiler arasından tercih ediyoruz. Böylece firmamızı aradığınız andan itibaren ekibimiz hemen devreye girmektedir. İlgili personelimizi adresinize yönlendirerek gönderi alım hizmetini başlatır. Sonrasında da paket gün içinde nasıl bir hızla gönderilmek isteniyorsa o şekilde teslim edilir. Kalite standartlarını yakalayan hizmetimizi her zaman daha ileriye taşıyoruz. Bunun için de çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine uygun en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Karşılığında da sadece hizmet bedelini alıyoruz. Ekonomik fiyat politikası izleyerek en uygun hizmeti sunmaya gayret ediyoruz

Uzman Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Uçak Kargo Hizmeti için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp